Dobre Książki

Na szczęście

Znak Miłości. Filcowa podkładka pod kubek melanż

9,37 zł 8,90 zł


Znak Miłości. Filcowa podkładka pod kubek melanż Filcowe podkładki pod kubek ze Znakiem Miłości działają uzdrawiająco zarówno na człowieka, jak i zwierzęta, rośliny, przestrzeń, sytuacje. Można je podkładać pod kubki z napojami, butelki z wodą, kłaść na nich lekarstwa, żywność lub położyć, tam gdzie poczujemy potrzebę i chcielibyśmy zaprosić Energię i Ducha Miłości do działania. Po prostu połóźmy je i obserwujemy, co się wydarzy. Miłość zawsze czyni Dobro. Wymiary Wymiary ok. 10 cm x 10 cm
Znak Miłości. Filcowa podkładka pod kubek biała

9,37 zł 8,90 zł


Znak Miłości. Filcowa podkładka pod kubek biała Filcowe podkładki pod kubek ze Znakiem Miłości działają uzdrawiająco zarówno na człowieka, jak i zwierzęta, rośliny, przestrzeń, sytuacje. Można je podkładać pod kubki z napojami, butelki z wodą, kłaść na nich lekarstwa, żywność lub położyć, tam gdzie poczujemy potrzebę i chcielibyśmy zaprosić Energię i Ducha Miłości do działania. Po prostu połóźmy je i obserwujemy, co się wydarzy. Miłość zawsze czyni Dobro. Wymiary Wymiary ok. 10 cm x 10 cm
Znak Miłości. Korkowa podkładka pod kubek kolorowa

9,37 zł 8,90 zł


Znak Miłości. Korkowa podkładka pod kubek kolorowa Korkowe podkładki pod kubek ze Znakiem Miłości działają uzdrawiająco zarówno na człowieka, jak i zwierzęta, rośliny, przestrzeń, sytuacje. Można je podkładać pod kubki z napojami, butelki z wodą, kłaść na nich lekarstwa, żywność lub położyć, tam gdzie poczujemy potrzebę i chcielibyśmy zaprosić Energię i Ducha Miłości do działania. Po prostu połóźmy je i obserwujemy, co się wydarzy. Miłość zawsze czyni Dobro. Wymiary Wymiary ok. 10 cm x 10 cm
Laleczka Kokeshi - Brelok Sumiyo – empatyczna

25,33 zł 22,90 zł


Laleczka Kokeshi - Brelok SUMIYO – empatyczna Brelok z kolekcji Kimmidoll SUMIYO -empatyczna. brelok z dołączoną trojwymiarową laleczką rozmiar 5 cm Laleczka wykonana z żywicy organicznej odpornej na obicia. Ozdobny nadruk wykonany metodą tampondruku, z naklejanymi ozdobami. Motywy kwiatowe oraz logo malowane farbą metaliczną. Na spodzie figurki nadrukowane jest imię lalki. Całość zapakowana w pudełko. Trafny upominek dla najbliższych!
Brelok charm YAAA "Przyjaciele"

25,46 zł 20,90 zł


Brelok charm YAAA "Przyjaciele" BRELOK z kolekcji You are an angel, metalowy ze skrzydłami i charmsem,na którym napisany jest tekst ” najlepsi przyjaciele sprawiają,że smiejesz się głośniej i dłużej żyjesz ” ang „‘‘best friends make you laugh louder smile brighter and live longer’ Rozmiar Rozmiar 12,8 x 2,5 cm ,skrzydła 4,5 cm,zakończomy kolorowym frędzlem .
Brelok charm YAAA "Przyjaciel taki jak Ty"

25,46 zł 20,90 zł


Brelok charm YAAA "Przyjaciel taki jak Ty" BRELOK z kolekcji You are an angel, metalowy ze skrzydłami i charmsem,na którym napisany jest tekst ” mając przyjaciela ,takiego jak Ty świat staje się piękniejszy ” ang „‘having a friend like you makes the world a more beautiful place’ Rozmiar: Rozmiar 12,8 x 2,5 cm ,skrzydła 4,5 cm,zakończomy kolorowym frędzlem .
Etui na okulary z wizerunkiem kotka mani lucky cat - czarne

33,76 zł 26,90 zł


Etui na okulary z wizerunkiem kotka mani lucky cat - czarne Wykonane na zewnątrz z materiału skóropodobnego,w środku materiał. Rozmiar : 157 x43 x 67 mm
Etui na okulary z wizerunkiem kotka mani lucky cat

33,76 zł 26,90 zł


Etui na okulary z wizerunkiem kotka mani lucky cat - czerwone Wykonane na zewnątrz z materiału skóropodobnego,w środku materiał. Rozmiar : 157 x43 x 67 mm
Brelok Mani Lucky Cat - kropek

27,30 zł 24,90 zł


Brelok mani lucky cat Kropek Mani lucky cats to nowa marka na rynku polskim,nowoczesny design wzorowany na starej japońskiej tradycji kotków szczęścia- maneki neko,przynoszących szczęście,miłość i fortunę.Kotka maneki neko można znaleźć w każdym japońskim domu,biurze czy miejscu publicznym.Podniesiona łapka do góry oznacza szczęście i dobrobyt. Rozmiar: Rozmiar breloka 10 cm,figurka kotek 4 cm. Materiał: Materiał z którego są wykonane kotki to żywica organiczna,odporna na ścieranie.
Brelok Mani Lucky Cat - love

27,30 zł 24,90 zł


Brelok mani lucky cat Love Mani lucky cats to nowa marka na rynku polskim,nowoczesny design wzorowany na starej japońskiej tradycji kotków szczęścia- maneki neko,przynoszących szczęście,miłość i fortunę.Kotka maneki neko można znaleźć w każdym japońskim domu,biurze czy miejscu publicznym.Podniesiona łapka do góry oznacza szczęście i dobrobyt. Rozmiar: Rozmiar breloka 10 cm,figurka kotek 4 cm. Materiał: Materiał z którego są wykonane kotki to żywica organiczna,odporna na ścieranie.
Brelok Mani Lucky Cat - orient

27,30 zł 24,90 zł


Brelok mani lucky cat Orient Mani lucky cats to nowa marka na rynku polskim,nowoczesny design wzorowany na starej japońskiej tradycji kotków szczęścia- maneki neko,przynoszących szczęście,miłość i fortunę.Kotka maneki neko można znaleźć w każdym japońskim domu,biurze czy miejscu publicznym.Podniesiona łapka do góry oznacza szczęście i dobrobyt. Rozmiar: Rozmiar breloka 10 cm,figurka kotek 4 cm. Materiał: Materiał z którego są wykonane kotki to żywica organiczna,odporna na ścieranie.
Brelok Mani Lucky Cat - niebieski

27,30 zł 24,90 zł


Brelok mani lucky cat Niebieski Mani lucky cats to nowa marka na rynku polskim,nowoczesny design wzorowany na starej japońskiej tradycji kotków szczęścia- maneki neko,przynoszących szczęście,miłość i fortunę.Kotka maneki neko można znaleźć w każdym japońskim domu,biurze czy miejscu publicznym.Podniesiona łapka do góry oznacza szczęście i dobrobyt. Rozmiar: Rozmiar breloka 10 cm,figurka kotek 4 cm. Materiał: Materiał z którego są wykonane kotki to żywica organiczna,odporna na ścieranie.
Figurka Mani Lucky Cat - love

59,04 zł 47,90 zł


Figurka mani lucky cat Love Mani lucky cats to nowa marka na rynku polskim,nowoczesny design wzorowany na starej japońskiej tradycji kotków szczęścia- maneki neko,przynoszących szczęście,miłość i fortunę.Kotka maneki neko można znaleźć w każdym japońskim domu,biurze czy miejscu publicznym.Podniesiona łapka do góry oznacza szczęście i dobrobyt. Rozmiar: Rozmiar figurki 11 cm Materiał: Materiał z którego są wykonane kotki to poliwinyl,lekki ,odporny na ścieranie.
Figurka Mani Lucky Cat - kropek

59,04 zł 47,90 zł


Figurka mani lucky cat Kropek Mani lucky cats to nowa marka na rynku polskim,nowoczesny design wzorowany na starej japońskiej tradycji kotków szczęścia- maneki neko,przynoszących szczęście,miłość i fortunę.Kotka maneki neko można znaleźć w każdym japońskim domu,biurze czy miejscu publicznym.Podniesiona łapka do góry oznacza szczęście i dobrobyt. Rozmiar: Rozmiar figurki 11 cm Materiał: Materiał z którego są wykonane kotki to poliwinyl,lekki ,odporny na ścieranie.
Figurka Mani Lucky Cat - orient

59,04 zł 47,90 zł


Figurka mani lucky cat Orient Mani lucky cats to nowa marka na rynku polskim,nowoczesny design wzorowany na starej japońskiej tradycji kotków szczęścia- maneki neko,przynoszących szczęście,miłość i fortunę.Kotka maneki neko można znaleźć w każdym japońskim domu,biurze czy miejscu publicznym.Podniesiona łapka do góry oznacza szczęście i dobrobyt. Rozmiar: Rozmiar figurki 11 cm Materiał: Materiał z którego są wykonane kotki to poliwinyl,lekki ,odporny na ścieranie.
Figurka Mani Lucky Cat - niebieski

59,04 zł 47,90 zł


Figurka mani lucky cat Niebieski Mani lucky cats to nowa marka na rynku polskim,nowoczesny design wzorowany na starej japońskiej tradycji kotków szczęścia- maneki neko,przynoszących szczęście,miłość i fortunę.Kotka maneki neko można znaleźć w każdym japońskim domu,biurze czy miejscu publicznym.Podniesiona łapka do góry oznacza szczęście i dobrobyt. Rozmiar: Rozmiar figurki 11 cm Materiał: Materiał z którego są wykonane kotki to poliwinyl,lekki ,odporny na ścieranie.
Znak miłości. Magnes na lodówkę

7,90 zł 7,50 zł


Znak miłości. Magnes na lodówkę Kolorowa reprodukcja Znaku Miłości naniesiona na cienki magnes umożliwia przywieszenie go do metalowych przedmiotów jak np. lodówka, tablica magnetyczna, samochód. Znak Miłości umieszczony na lodówce promieniuje w całej kuchni (czy też przestrzeni, w której znajduje się lodówka), jak też na produkty w niej przechowywane. Poza funkcją duchową, energetyczną magnes jest też świetnym dodatkiem dekoracyjnym do kuchni, pozwala odświeżyć wygląd lodówki, służy do przytrzymywania karteczek z wiadomościami dla rodziny, sentencjami do przemyślenia. Magnes ze Znakiem Miłości jest też dobrym pomysłem na prezent, pamiątkę, którą można obdarowywać bliskich, znajomych, rozdawać ludziom potrzebującym duchowego wsparcia. Magnesy są błyszczące i odporne na warunki panujące w pomieszczeniach mieszkalnych. Spód magnesu wykonany jest z materiału magnetycznego, a wierzchnia warstwa wykonana jest na profesjonalnych maszynach fotograficznych. Magnes na lodówkę ze Znakiem Miłości, rozmiar 4,5 x 4,5 cm,
Znaki Miłości. Brelok

15,75 zł 13,90 zł


Znaki Miłości. Brelok Wielu ludzi doświadczyło ochronnej siły świętych obrazków (postaci, symboli) i breloczków z ich reprodukcją. Ten jest uniwersalny – działa z poziomu Czystej Bezinteresownej Miłości. Dobry i praktyczny pomysł na duchowy prezent. Wykonany ze stali chromowanej, z karabińczykiem do kluczy, do mieszkania, samochodu itp. Oferujemy brelok dwustronny (Znak Miłości po dwóch stronach breloku)
Charm success- mani lucky cat 2 cm

15,65 zł 13,90 zł


Charm success- mani lucky cat 2 cm Mani lucky cats to nowa marka na rynku polskim,nowoczesny design wzorowany na starej japońskiej tradycji kotków szczęścia- maneki neko,przynoszących szczęście,miłość i fortunę.Kotka maneki neko można znaleźć w każdym japońskim domu,biurze czy miejscu publicznym.Podniesiona łapka do góry oznacza szczęście i dobrobyt. Charm z dedykacją na szczeście - success. Rozmiar 2cm
Charm love – mani lucky cat 2 cm

15,65 zł 13,90 zł


Charm love – mani lucky cat 2 cm Mani lucky cats to nowa marka na rynku polskim,nowoczesny design wzorowany na starej japońskiej tradycji kotków szczęścia- maneki neko,przynoszących szczęście,miłość i fortunę.Kotka maneki neko można znaleźć w każdym japońskim domu,biurze czy miejscu publicznym.Podniesiona łapka do góry oznacza szczęście i dobrobyt. Charm z dedykacją na szczeście - love. Rozmiar 2cm  

Promocje

Uwaga!!!
Ten produkt jest zapowiedzią. Realizacja Twojego zamówienia ulegnie przez to wydłużeniu do czasu premiery tej pozycji. Czy chcesz dodać ten produkt do koszyka?
TAK
NIE
Oczekiwanie na odpowiedź
Dodano produkt do koszyka
Kontynuuj zakupy
Przejdź do koszyka