Dobre Książki

Kwasy tłuszczowe

NOW Foods Omega 3-6-9 1000mg 100kaps

51,57 zł 44,90 zł


NOW Foods Omega 3-6-9 1000mg 100kaps NOW Foods Omega 3-6-9 1000 mg 250 kaps. to kompleks niezbędnych organizmowi kwasów tłuszczowych nienasyconych: kwas omega-3 (czyli kwas alfa-linolenowy), kwas omega-6 (czyli kwas linolowy) oraz kwas omega-9 (czyli kwas oleinowy). Ich odpowiednia ilość jest potrzebna organizmowi do poprawnego funkcjonowania. Sposób użycia: 2 kapsułki dziennie z posiłkiem. Składniki: Kaloryczność 20 kcal, Kaloryczność z tłuszczu 20 kcal, Tłuszcze 2 g, Kwasy tłuszczowe nasycone Przechowywanie: Przechowywać w temperaturze pokojowej, w sposób niedostępny dla małych dzieci. NOW Foods Suplementy NOW Foods są wytwarzane w jednym z najlepszych laboratoriów mikrobiologicznych w branży. W ofercie znajdują się naturalne suplementy diety i NOW Foods nie podąża za rynkiem masowym, gdzie królują produkty sztuczne. Dla NOW dbałość o jakoś produktów to główne zobowiązanie od momentu jej utworzenia w 1968 roku i z solidnym zapleczem badawczym i naukowym dążą do doskonałości w tej dziedzinie. Produkty NOW Foods jest producentem certyfikowanym i w zakresie GMP i żywności organicznej. Zdrowie osiągane dzięki naturalnym produktom to najlepszy sposób jego zachowania i firma NOW Foods stosuje się do tej zasady w praktyce, zapewniając, że odwieczna zasada i obietnica, którą złożyli jest niezmienna od 40 lat.
Natures Aid Lecytyna sojowa 1200mg 90kaps.

29,19 zł 26,90 zł


Natures Aid Lecytyna sojowa 1200mg 90kaps. Lecytyna z naturalnie pozyskiwanej soi (nie GMO). Wpływa pozytywnie na zdolności poznawcze, wzmacnia pamięć i koncentrację uwagi. Ułatwia zapamiętywanie, poprawia pamięć u osób starszych. Skład: Lecytyny (produkt z soi), żelatyna, gliceryna. Zalecenia 1-2 kapsułki dziennie z jedzeniem. Nie należy przekraczać zalecanej dawki.
NOW Foods CLA 800mg 90kaps

51,39 zł 42,90 zł


NOW Foods CLA 800mg 90kaps CLA, czyli sprzężony kwas linolowy, należy do cennych wielonienasyconych kwasów tłuszczowych z grupy Omega-6. Preparat zawierający wysoką dawkę tej substancji wpływa na obniżenie odkładania się tłuszczu w komórkach i umożliwia zwiększony transport energii do tkanki mięśniowej. Polecany osobom aktywnym fizycznie ułatwia utratę masy ciała przyspieszając redukcję tkanki tłuszczowej i zapobiega utracie tkanki mięśniowej, która może pojawić się na dietach redukcyjnych i niskokalorycznych. Pomaga w walce z tzw. cellulitem, przyczyniając się do utraty podskórnej warstwy tłuszczu i poprawiając wygląd skóry. Udowodniono, że systematyczne stosowanie CLA przez okres kilku tygodni może spowodować redukcję tkanki tłuszczowej do 40% większą, niż bez użycia tego środka. CLA jest również silnym antyoksydantem, pomaga więc w neutralizacji wolnych rodników, których nadmiar powstaje szczególnie podczas intensywnego wysiłku. Dzięki temu chroni przed ich szkodliwym działaniem układ krążenia, wątrobę i opóźnia procesy starzenia. Biorąc czynny udział w transporcie substancji odżywczych, znacząco przyspiesza regenerację potreningową. -800 mg CLA w kapsułce -skutecznie redukuje tkankę tłuszczową -pomaga w walce z celulitem -dodaje energii -neutralizuje wolne rodniki -przyspiesza regenerację Sposób użycia: 3 kapsułki dziennie wraz z posiłkiem. Składniki: Tłuszcze, Non-GMO olej z krokosza barwierskiego, Sprzężony kwas linolowy (CLA), kapsułki żelowe (żelatyna wołowa, gliceryna, woda, organiczny barwnik karmelowy). Przechowywanie: Przechowywać w temperaturze pokojowej, w sposób niedostępny dla małych dzieci. NOW Foods Suplementy NOW Foods są wytwarzane w jednym z najlepszych laboratoriów mikrobiologicznych w branży. W ofercie znajdują się naturalne suplementy diety i NOW Foods nie podąża za rynkiem masowym, gdzie królują produkty sztuczne. Dla NOW dbałość o jakoś produktów to główne zobowiązanie od momentu jej utworzenia w 1968 roku i z solidnym zapleczem badawczym i naukowym dążą do doskonałości w tej dziedzinie. Produkty NOW Foods jest producentem certyfikowanym i w zakresie GMP i żywności organicznej. Zdrowie osiągane dzięki naturalnym produktom to najlepszy sposób jego zachowania i firma NOW Foods stosuje się do tej zasady w praktyce, zapewniając, że odwieczna zasada i obietnica, którą złożyli jest niezmienna od 40 lat.
NOW Foods Lecytyna słonecznikowa 1200mg 100kaps

39,71 zł 31,90 zł


NOW Foods Lecytyna słonecznikowa 1200mg 100kaps Wysoka dawka lecytyny słonecznikowej bez GMO w wygodnych w użyciu kapsułkach. Bogata w substancje bioaktywne lecytyna stanowi źródło niezbędnych kwasów tłuszczowych i choliny, usprawnia funkcjonowanie układu nerwowego, mózgu i wątroby oraz pomaga utrzymać prawidłowy metabolizm tłuszczów. Szczególnie polecamy ją osobom pracującym umysłowo - poprawia pamięć i koncentrację. Sposób użycia: 2 kapsułki dziennie z posiłkiem. Składniki: Lecytyna słonecznikowa, Fosfatydylocholina,kapsułki żelowe (żelatyna, woda, gliceryna), oliwa z oliwek. Przechowywanie: Przechowywać w temperaturze pokojowej, w sposób niedostępny dla małych dzieci. NOW Foods Suplementy NOW Foods są wytwarzane w jednym z najlepszych laboratoriów mikrobiologicznych w branży. W ofercie znajdują się naturalne suplementy diety i NOW Foods nie podąża za rynkiem masowym, gdzie królują produkty sztuczne. Dla NOW dbałość o jakoś produktów to główne zobowiązanie od momentu jej utworzenia w 1968 roku i z solidnym zapleczem badawczym i naukowym dążą do doskonałości w tej dziedzinie. Produkty NOW Foods jest producentem certyfikowanym i w zakresie GMP i żywności organicznej. Zdrowie osiągane dzięki naturalnym produktom to najlepszy sposób jego zachowania i firma NOW Foods stosuje się do tej zasady w praktyce, zapewniając, że odwieczna zasada i obietnica, którą złożyli jest niezmienna od 40 lat.
NOW Foods Omega 3-6-9 1200mg 90kaps

57,39 zł 49,90 zł


NOW Foods Omega 3-6-9 1200mg 90kaps NOW Foods Omega 3-6-9  to kompleks niezbędnych organizmowi kwasów tłuszczowych nienasyconych: kwas omega-3 (czyli kwas alfa-linolenowy), kwas omega-6 (czyli kwas linolowy) oraz kwas omega-9 (czyli kwas oleinowy). Ich odpowiednia ilość jest potrzebna organizmowi do poprawnego funkcjonowania. Kwasy omega-3 obniżają poziom triglicerydów. Wpływają również na obniżenie złego cholesterolu LDL i podnoszą poziom dobrego cholesterolu HDL. Działają przeciwzapalnie. Najważniejsze z nich - kwasy DHA i EPA stanowią budulec naszych komórek. Kwasy omega-3 poprawiają pracę mózgu, serca, powstrzymują powstawanie zakrzepów i zatorów, przeciwdziałają procesom zapalnym w tętnicach. Sposób użycia: 2 kapsułki dziennie z posiłkiem. Składniki: Olej z ogórecznika, koncentrat naturalnego oleju rybiego, olej z nasion lnu ekologicznego, kapsułki żelowe. Przechowywanie: Przechowywać w temperaturze pokojowej, w sposób niedostępny dla małych dzieci. NOW Foods Suplementy NOW Foods są wytwarzane w jednym z najlepszych laboratoriów mikrobiologicznych w branży. W ofercie znajdują się naturalne suplementy diety i NOW Foods nie podąża za rynkiem masowym, gdzie królują produkty sztuczne. Dla NOW dbałość o jakoś produktów to główne zobowiązanie od momentu jej utworzenia w 1968 roku i z solidnym zapleczem badawczym i naukowym dążą do doskonałości w tej dziedzinie. Produkty NOW Foods jest producentem certyfikowanym i w zakresie GMP i żywności organicznej. Zdrowie osiągane dzięki naturalnym produktom to najlepszy sposób jego zachowania i firma NOW Foods stosuje się do tej zasady w praktyce, zapewniając, że odwieczna zasada i obietnica, którą złożyli jest niezmienna od 40 lat.
NOW Foods DHA i EPA 250mg/100mg 120kaps

71,87 zł 56,90 zł


NOW Foods DHA i EPA 250mg/100mg 120kaps Suplement diety wyprodukowany z naturalnych olejów rybich zawierający optymalne proporcje kwasów EPA oraz DHA. Kwasy omega-3 mają działanie przeciwzapalne. Wspomagają także pracę mózgu oraz zwiększają wydolność układu krążeniowego, są niezwykle istotne dla zdrowia serca. Regularna suplementacja EPA i DHA może zapobiegać chorobie niedokrwiennej serca. Sposób użycia: 1 kapsułka 1-2 razy dziennie wraz z posiłkami. Składniki: Skoncentrowany Olej Rybi, Kwasy Tłuszczowe Omega-3, w tym: Kwas dokozaheksaenowy (DHA), Kwas dokozaheksaenowy (EPA), otoczka kapsułki (żelatyna, gliceryna, woda), witamina E (jako naturalny D-alfa-tokoferol). Zawiera ryby (sardynka, makrela, sardela). Witamina E pochodzi z soi. Przechowywanie: Przechowywać w temperaturze pokojowej, w sposób niedostępny dla małych dzieci. NOW Foods Suplementy NOW Foods są wytwarzane w jednym z najlepszych laboratoriów mikrobiologicznych w branży. W ofercie znajdują się naturalne suplementy diety i NOW Foods nie podąża za rynkiem masowym, gdzie królują produkty sztuczne. Dla NOW dbałość o jakoś produktów to główne zobowiązanie od momentu jej utworzenia w 1968 roku i z solidnym zapleczem badawczym i naukowym dążą do doskonałości w tej dziedzinie. Produkty NOW Foods jest producentem certyfikowanym i w zakresie GMP i żywności organicznej. Zdrowie osiągane dzięki naturalnym produktom to najlepszy sposób jego zachowania i firma NOW Foods stosuje się do tej zasady w praktyce, zapewniając, że odwieczna zasada i obietnica, którą złożyli jest niezmienna od 40 lat.
Natrol Extreme Omega 2400mg 60kaps

53,63 zł 43,90 zł


Natrol Extreme Omega 2400mg 60kaps Natrol® Extreme Omega z olejem z ryb jest połączeniem wysoko skoncentrowanych niezbędnych kwasów tłuszczowych EPA i DHA, które zapewniają organizmowi równowagę składników odżywczych potrzebnych do wspomagania zdrowia serca, mózgu i oczu. Natrol Extreme Omega zawiera imponujący 646 mg EPA i 430 mg DHA na codzienne porcje Sposób użycia: 2 kapsułki dziennie z posiłkiem. Skłaniki: MEG-3 kwas tłuszczowy omega 3 1200 mg, Epa (kwas eikozapentaenowy) 323 mg, DHA 215 mg, żelatyna, gliceryna, woda, naturalny olej z cytryny, mieszane naturalne tokoferole.
Singularis Tran z sardeli peruwiańskich 60kaps

34,11 zł 23,90 zł


Singularis Tran z sardeli peruwiańskich 60kaps Suplement diety TRAN Z SARDELI PERUWIAŃSKICH SUPERIOR to wyjątkowe połączenie naturalnych kwasów tłuszczowych Omega-3 (DHA – kwas dokozaheksaenowy i EPA-kwas eikozapentaenowy). Są one najważniejszymi przedstawicielami rodziny kwasów tłuszczowych Omega 3. Suplement diety TRAN Z SARDELI PERUWIAŃSKICH SUPERIOR to aktywny biologicznie tran w naturalnej postaci, zawierający witaminę A i D3, jest również źródłem niezbędnych nienasyconych kwasów tłuszczowych z grupy Omega 3. Kompleksową i pełną siłę działania oraz wysoką skuteczność produkt zawdzięcza obecności w swoim składzie oleju pochodzącego z sardeli peruwiańskiej (Anchois). Innowacyjna formuła produktu zawiera idealne proporcje kwasów tłuszczowych 3:2 (EPA:DHA) w jednej kapsułce. Suplement przeznaczony jest dla osób dorosłych i młodzieży po 12 roku życia. Nienasycone kwasy tłuszczowe omega-3 (DHA i EPA): -zapewniają zdrowie układu krążenia, -wspomagają system nerwowy, -wzmacniają układ immunologiczny, -pomagają unormować wagę, -oczyszczają wątrobę, -przyczyniają się do prawidłowego funkcjonowania serca (korzystny efekt występuje w przypadku dziennego spożycia 250 mg EPA i DHA), -opóźniają procesy starzenia się komórek, -wykazują działanie przeciwzapalne, -działają ochronnie na skórę (dzięki witaminie A), -przyczyniają się do utrzymania prawidłowego widzenia (DHA* – przy spożyciu 250 mg DHA dziennie). Sposób użycia: Jedna kapsułka dwa razy dziennie podczas posiłku lub bezpośrednio po jedzeniu. Skład: Tran z sardeli peruwiańskich, żelatyna, gliceryna, woda oczyszczona.
Natrol Olej z ryb i D3 90kaps

53,26 zł 42,90 zł


Natrol Olej z ryb i D3 90kaps Natrol stworzył produkt w dawce 1000 mg oleju z ryb o wysokiej potencji witaminy D3 (1000 IU), który pomaga osiągnąć optymalne spożycie tłuszczów Omega-3 oraz witaminy D3. Omega 3 jest to produkt zawierający skoncentrowany wyciąg najważniejszych składników NNKT oleju z łososia, sardynki i makreli. Eskimosi, którzy głównie żywią się owocami morza i rybami są najzdrowsi na świecie, nie mają problemów z cholesterolem i około 400 razy rzadziej chorują na serce niż Europejczycy i Amerykanie. Omega-3: -pomocny w profilaktyce przeciwnowotworowej (szczególnie raka płuc, kości i jelit); -może wspomagać leczenie nowotworów; -może łagodzić bóle stawów i kości; -pomocny w profilaktyce przeciwmiażdżycowej; -pomocny w nadciśnieniu; -może przeciwdziałać zawałom i chorobom mięśnia sercowego; -wspomaga funkcje ochronne układu nerwowego; -wzmacnia koncentrację; -pomocny przy leczeniu autyzmu, ADHD, padaczki, schizofrenii, choroby Alzheimera i innych schorzeń; -łagodzi alergie wziewną i astmę oraz choroby górnego układu oddechowego; -stosowany w profilaktyce przeciw chorobom nerek; -stosowany w okresie leczenia trądziku, łuszczycy i chorób dermatologicznych. Witamina D występuje w organizmie w dwóch podobnie działających formach: D2 (ergokalcyferol), dostarczanej z pokarmem i D3 (cholekalcyferol) powstającej w skórze pod wpływem promieni słonecznych. Witamina D ma bardzo duże znaczenie dla stanu kości. Zwiększa ona wchłanianie wapnia z przewodu pokarmowego. Są dane na to, że także bezpośrednio wpływa na tkankę kostną pobudzając powstawanie komórek kościotwórczych ( steoblastów). Sposób użycia: 1 kapsułka dziennie pół godziny przed posiłkiem. Składniki: Witamina D3 (jako cholekalcyferol, EPA (kwas eikozapentaenowy), DHA (kwas dokozaheksaenowy),żelatyna, gliceryna, woda, naturalny olej cytrynowy, mieszane naturalne tokoferole, olej kukurydziany.
Natrol Lecytyna sojowa 1200mg 120kaps

54,43 zł 42,90 zł


Natrol Lecytyna sojowa 1200mg 120kaps Wspiera zdrowie układu sercowo-naczyniowego, poprawia funkcję mózgu i wątroby. Suplement diety Lecytyna sojowa Natrol stanowi naturalne połączenie fosfolipidów, w tym fosfatydylocholina i fosfatydyloinozytol, które są preferowanymi źródłami choliny i inositol fosfaty odpowiednio. Fosfolipidy są najważniejszymi składnikami błon komórkowych, zapewniającymi pracę i wzrost komórek, a także biorą udział w syntezie neuroprzekaźników. Sposób użycia: Przyjmować 1 kapsułkę dziennie, podczas posiłku. Składniki: Lecytyna sojowa, fosfatydylocholina, fosfatydyloetanoloamina, fosfatydyloinozytol, kwas fosfatydowy, żelatyna, gliceryna, woda oczyszczona.
NOW Foods Lecytyna 1200mg 100kaps

32,18 zł 27,90 zł


NOW Foods Lecytyna 1200mg 100kaps Lecytyna jest naturalnym związkiem występującym w komórkach prawie wszystkich organizmów. Odgrywa ważną rolę w większości procesów biologicznych, między innymi w przewodzeniu impulsów nerwowych, oddychaniu i produkcji energii. Ponadto stanowi barierę ochronną ścian żołądka, jest istotnym budulcem mózgu oraz otoczek mielinowych, chroniących nasz mózg, rdzeń kręgowy i układ nerwowy. Bierze również udział w procesach przemiany materii oraz reguluje poziom cholesterolu. Niedobór lecytyny może prowadzić do obniżenia odporności układu nerwowego, spadku ogólnego samopoczucia i problemów z cholesterolem. Sposób użycia: 3 kapsułki 1-2 razy dziennie. Składniki: Lecytyna z soi (Non-GMO), kapsułki (żelatyna, woda, gliceryna), olej sojowy. Przechowywanie: Przechowywać w temperaturze pokojowej, w sposób niedostępny dla małych dzieci. NOW Foods Suplementy NOW Foods są wytwarzane w jednym z najlepszych laboratoriów mikrobiologicznych w branży. W ofercie znajdują się naturalne suplementy diety i NOW Foods nie podąża za rynkiem masowym, gdzie królują produkty sztuczne. Dla NOW dbałość o jakoś produktów to główne zobowiązanie od momentu jej utworzenia w 1968 roku i z solidnym zapleczem badawczym i naukowym dążą do doskonałości w tej dziedzinie. Produkty NOW Foods jest producentem certyfikowanym i w zakresie GMP i żywności organicznej. Zdrowie osiągane dzięki naturalnym produktom to najlepszy sposób jego zachowania i firma NOW Foods stosuje się do tej zasady w praktyce, zapewniając, że odwieczna zasada i obietnica, którą złożyli jest niezmienna od 40 lat.
NOW Foods Omega-3 180kaps

68,20 zł 53,90 zł


NOW Foods Omega-3 180kaps Now Foods Omega 3 wspomaga nasz układ odpornościowy, przyśpiesza metabolizm, chroni nasze serce i układ krwionośny oraz poprawia funkcjonowanie mózgu. Nienasycone kwasy tłuszczowe Omega-3 są ważne dla organizmu, ponieważ powstają z nich substancje (prostaglandyny) regulujące pracę układu krążenia, systemu odpornociowego i gospodarkę tłuszczową. Kwasy omega-3 regulują również poziom cholesterolu i trójglicerydów. Stosowanie ich przez kilka miesięcy znacznie zmniejsza poranną sztywność stawów oraz zwiększa odporność organizmu. 1 kapsułka zawiera: -Skoncentrowany olej rybi 1000 mg który zawiera 340 mg kwasów OMEGA-3 -Kwas eikozapentaenowy (EPA) 180 mg -Kwas dokozaheksaenowy (DHA) 120 mg Sposób użycia: 2 kapsułki dwa razy dziennie z posiłkiem. Składniki: Kwasy tłuszczowe omega-3: Kwas eikozapentatenowy (EPA), Kwas dokozaheksaenowy (DHA), kapsułki żelowe (żelatyna, gliceryna, woda), witamina E (jako naturalna D-alfa-tokoferol). Zawiera ryby (sardynki, anchois, makrela). Witamina E z soi. Przechowywanie: Przechowywać w temperaturze pokojowej, w sposób niedostępny dla małych dzieci. NOW Foods Suplementy NOW Foods są wytwarzane w jednym z najlepszych laboratoriów mikrobiologicznych w branży. W ofercie znajdują się naturalne suplementy diety i NOW Foods nie podąża za rynkiem masowym, gdzie królują produkty sztuczne. Dla NOW dbałość o jakoś produktów to główne zobowiązanie od momentu jej utworzenia w 1968 roku i z solidnym zapleczem badawczym i naukowym dążą do doskonałości w tej dziedzinie. Produkty NOW Foods jest producentem certyfikowanym i w zakresie GMP i żywności organicznej. Zdrowie osiągane dzięki naturalnym produktom to najlepszy sposób jego zachowania i firma NOW Foods stosuje się do tej zasady w praktyce, zapewniając, że odwieczna zasada i obietnica, którą złożyli jest niezmienna od 40 lat.
Swanson Lecytyna 1200mg 90kaps

44,80 zł 38,90 zł


Swanson Lecytyna 1200mg 90kaps Lecytyna Swanson to silny i skuteczny suplement diety zawierający najlepszej jakości lecytynę. Lecytyna jest podstawowym naturalnym związkiem występującym w całym organizmie. Jest jednym z głównych składników błon komórkowych, który nie dopuszcza do ich stwardnienia. Lecytyna zawiera kwasy tłuszczowe, fosfor i cholinę. Odgrywa ona zasadniczą rolę w większości procesach biologicznych - od procesu oddychania poprzez wytwarzanie energii. Zalecana jest do wzmocnienia systemu nerwowego, koncentracji i pamięci, do obniżenia i utrzymania właściwego poziomu cholesterolu, do poprawy wydolności mięśni. Dodatkowo lecytyna wpływa dodatnio na funkcje wątroby i układu krążenia. Najbogatszym źródłem lecytyny jest ziarno soi. Skład: Lecytyna, otoczka kapsułki: żelatyna, substancja wiążąca: glicerol, woda oczyszczona. Sposób użycia: Jedna kapsułka trzy razy dziennie. Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Produkt nie może być stosowany jako substytut prawidłowo zróżnicowanej diety. Przechowywanie: Przechowywać w temperaturze pokojowej, w sposób niedostępny dla małych dzieci. Produkt niewskazany dla kobiet w ciąży i karmiących. Marka Swanson Firma Swanson Health Products to bardzo znana i ceniona marka na całym świecie. Stworzona w 1969 roku jako wynik marzenia jednego człowieka o obdarowaniu całego świata dobrym zdrowiem. Wszystkie suplementy diety Swanson są objęte rygorem Dobrej Praktyki Wytwarzania, które zapewniają standard dla metod, pomieszczeń i kontroli stosowanych w procesie wytwarzania, pakowania, kontroli i magazynowania wszystkich produktów marki Swanson. Swanson deklaruje, że zadowolenie i dobro naszych klientów jest najcenniejszym skarbem i tym mottem kierują się od lat, dzięki czemu produkty Swanson zyskują na popularności i zaufaniu klientów.
Swanson Lecytyna słonecznikowa 1200mg 90kaps

63,00 zł 57,90 zł


Swanson Lecytyna słonecznikowa 1200mg 90kaps Doskonałej jakości, wolna od GMO Lecytyna Słonecznikowa marki Swanson to suplement diety dostarczający organizmowi niezbędne kwasy tłuszczowe: kwas linolowy, kwas oleinowy, kwas palmitynowy oraz kwas stearynowy. Lecytyna słonecznikowa jest także źródłem fosfatydylocholiny, która wchodzi w skład błon komórkowym. Suplement diety wspomaga układ nerwowy, poprawia funkcje psychologiczne (np. zapamiętywanie) oraz przyczynia się do prawidłowej pracy szkieletu mięśniowego. Skład: Lecytyna słonecznikowa, otoczka kapsułki: żelatyna, substancja wiążąca: glicerol, woda oczyszczona. Sposób użycia: Jedna kapsułka dziennie. Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Produkt nie może być stosowany jako substytut prawidłowo zróżnicowanej diety. Przechowywanie: Przechowywać w temperaturze pokojowej, w sposób niedostępny dla małych dzieci. Produkt niewskazany dla kobiet w ciąży i karmiących. Marka Swanson Firma Swanson Health Products to bardzo znana i ceniona marka na całym świecie. Stworzona w 1969 roku jako wynik marzenia jednego człowieka o obdarowaniu całego świata dobrym zdrowiem. Wszystkie suplementy diety Swanson są objęte rygorem Dobrej Praktyki Wytwarzania, które zapewniają standard dla metod, pomieszczeń i kontroli stosowanych w procesie wytwarzania, pakowania, kontroli i magazynowania wszystkich produktów marki Swanson. Swanson deklaruje, że zadowolenie i dobro naszych klientów jest najcenniejszym skarbem i tym mottem kierują się od lat, dzięki czemu produkty Swanson zyskują na popularności i zaufaniu klientów.
Swanson Full Spectrum Black Cumin Nasiona czarnego kminu 400mg 60kaps

30,30 zł 25,90 zł


Swanson Full Spectrum Black Cumin Nasiona czarnego kminu 400mg 60kaps W przypadku dolegliwości związanych z chorobą wrzodową i nadkwasotą zaleca się suplementację preparatem. Preparat z wyciągiem z nasion czarnego kminu polecany jest także osobom z problemami skórnymi. Wyciąg z nasion czarnego kminu to źródło kwasów tłuszczowych. Swanson Full Spectrum Black Cumin Seed działa przeciwzapalnie, przeciwbakteryjnie i antyoksydacyjnie. Wspiera układ trawienny, wzmacnia układ immunologiczny. Poprawia stan skóry, włosów i paznokci. Skład: Czarny kmin, żelatyna (otoczka kapsułki), mikrokrystaliczna celuloza (substancja wypełniająca), stearynian magnezu i dwutlenek krzemu (substancje przeciwzbrylające) Sposób użycia: Jedna kapsułka 1-2 razy dziennie. Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Produkt nie może być stosowany jako substytut prawidłowo zróżnicowanej diety. Produkt niewskazany dla kobiet w ciąży i karmiących. Przechowywanie: Przechowywać w temperaturze pokojowej, w sposób niedostępny dla małych dzieci. Marka Swanson Firma Swanson Health Products to bardzo znana i ceniona marka na całym świecie. Stworzona w 1969 roku jako wynik marzenia jednego człowieka o obdarowaniu całego świata dobrym zdrowiem. Wszystkie suplementy diety Swanson są objęte rygorem Dobrej Praktyki Wytwarzania, które zapewniają standard dla metod, pomieszczeń i kontroli stosowanych w procesie wytwarzania, pakowania, kontroli i magazynowania wszystkich produktów marki Swanson. Swanson deklaruje, że zadowolenie i dobro naszych klientów jest najcenniejszym skarbem i tym mottem kierują się od lat, dzięki czemu produkty Swanson zyskują na popularności i zaufaniu klientów.
Swanson Lecytyna 1200mg 180kaps

86,70 zł 67,90 zł


Swanson Lecytyna 1200mg 180kaps Lecytyna Swanson to silny i skuteczny suplement diety zawierający najlepszej jakości lecytynę. Lecytyna jest podstawowym naturalnym związkiem występującym w całym organizmie. Jest jednym z głównych składników błon komórkowych, który nie dopuszcza do ich stwardnienia. Lecytyna zawiera kwasy tłuszczowe, fosfor i cholinę. Odgrywa ona zasadniczą rolę w większości procesach biologicznych - od procesu oddychania poprzez wytwarzanie energii. Zalecana jest do wzmocnienia systemu nerwowego, koncentracji i pamięci, do obniżenia i utrzymania właściwego poziomu cholesterolu, do poprawy wydolności mięśni. Dodatkowo lecytyna wpływa dodatnio na funkcje wątroby i układu krążenia. Najbogatszym źródłem lecytyny jest ziarno soi. Skład: Lecytyna, otoczka kapsułki: żelatyna, substancja wiążąca: glicerol, woda oczyszczona. Sposób użycia: Jedna kapsułka trzy razy dziennie. Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Produkt nie może być stosowany jako substytut prawidłowo zróżnicowanej diety. Przechowywanie: Przechowywać w temperaturze pokojowej, w sposób niedostępny dla małych dzieci. Produkt niewskazany dla kobiet w ciąży i karmiących. Marka Swanson Firma Swanson Health Products to bardzo znana i ceniona marka na całym świecie. Stworzona w 1969 roku jako wynik marzenia jednego człowieka o obdarowaniu całego świata dobrym zdrowiem. Wszystkie suplementy diety Swanson są objęte rygorem Dobrej Praktyki Wytwarzania, które zapewniają standard dla metod, pomieszczeń i kontroli stosowanych w procesie wytwarzania, pakowania, kontroli i magazynowania wszystkich produktów marki Swanson. Swanson deklaruje, że zadowolenie i dobro naszych klientów jest najcenniejszym skarbem i tym mottem kierują się od lat, dzięki czemu produkty Swanson zyskują na popularności i zaufaniu klientów.
Sanct Bernhard Olej z czarnuszki kminku czarnego 500mg 180kaps

69,70 zł 59,90 zł


Sanct Bernhard Olej z czarnuszki kminku czarnego 500mg 180kaps Czarny kminek zwany również czarnuszką siewną, czarnuszką egipską  łac.Nigella sativa jest niezwykłą substancją naturalną znaną od tysiącleci ze swych wielu wartości. Egipcjanie, słynący ze stosowania wysokorozwiniętych metod kuracji, od zawsze bardzo cenili sobie małe czarne nasiona owej rośliny, co też zostało uwiecznione na pismach papirusowych. Składniki: olej z czarnego kminu (73%), żelatyna, substancja utrzymująca wilgotność: glicerol, przeciwutleniacz: mieszanina tokoferoli pochodzenia naturalnego. Jedna kapsułka zawiera 500mg czystego egipskiego oleju z czarnego kminu. Zawartość składników: w 1 kaps.  Olej z czarnego kminu 500 mg  w tym: Tłuszcz 499 mg  w tym: Kwasy tłuszczowe nasycone 80 mg  Kwasy tłuszczowe nienasycone 420 mg  w tym: kwasy tłuszczowe jednonienasycone 125 mg kwasy tłuszczowe wielonienasycone 295 mg Sposób użycia: 3 razy dziennie 2 kapsułki popijając wodą. Warunki przechowywania: chronić od światła, przechowywać w temperaturze pokojowej poniżej 25° C, w chłodnym i suchym miejscu niedostępnym dla małych dzieci.
NatVita Omega 3 1000mg 100kaps

32,60 zł 28,90 zł


NatVita Omega 3 1000mg 100kaps Omega 3 to nienasycone kwasy tłuszczowe, pozyskane z oleju rybiego. Produkt wspomaga między innymi układ krążenia oraz system immunologiczny. Źródło kwasów tłuszczowych DHA oraz EPA. Składniki: 1000 mg Omega 3, 10 mg witamina E, żelatyna i gliceryna (składnik otoczki). Sposób spożycia: 3 kapsułki dziennie. Uwagi i zalecenia: Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Tylko zdrowy tryb życia i zrównoważony sposób odżywiania zapewniają prawidłowe funkcjonowanie. Produkt nie może być stosowany przez osoby uczulone na którykolwiek z jego składników. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
KenayAG Kwasy omega-3 epa/dha Liposomalne 100ml

102,50 zł 69,90 zł


KenayAG Kwasy omega-3 epa/dha Liposomalne 100ml Kwasy omega 3 EPA/DHA korzystnie wpływają na prawidłową pracę serca. DHA utrzymują prawidłowy wzrok i pracę mózgu. Kwasy omega-3 EPA/DHA są pozyskiwane z alg. Zostały one zamknięte w liposomach. Są to małe pęcherzyki tłuszczowe, które powstają naturalnie, kiedy woda łączy się z lecytyną. Liposomy są z łatwością wchłaniane przez organizm. Kwasy omega-3 EPA/DHA dodane do wody z lecytyną tworzy liposomy, chroniące ją przed rozkładem. Zapewniają one lepsze wchłanianie tych kwasów do krwioobiegu. Składniki: olej z alg morskich Schizochytrium z kwasami omega-3 EPA/DHA; lecytyna (sojowa); antyoksydant: witamina E (d-alfa-tokoferol); substancja konserwująca: sorbinian potasu; rozpuszczalniki: glicerol, woda. Sposób użycia: Wstrząsnąć przed użyciem. 1 x dziennie po 5 ml dodać do wody lub soku owocowego używając miarki. Sposób przechowywania: Przechowywać w zamkniętym opakowaniu w temperaturze pokojowej, w sposób niedostępny dla małych dzieci. Po otwarciu przechowywać w lodówce przez ok. 2 m-ce. Uwagi: Nie należy przekraczać zalecanej porcji dziennej. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Informacja dla alergików: Produkt zawiera lecytynę (soja non-GMO).
Ol'Vita Olej z kiełków pszenicy w kapsułkach 120 kaps

36,90 zł 29,90 zł


Ol'Vita Olej z kiełków pszenicy w kapsułkach 120 kaps Główną zaletą oleju z kiełków pszenicy jest wysoka zawartość witaminy E – dzięki niej wykazuje on właściwości przeciw utleniające, anty rodnikowe i ochronne. Wywiera pozytywny wpływ na cały organizm. Spowalnia procesy starzenia, zapobiega powstawaniu wielu chorób. Olej z kiełków pszenicy wspomaga zdrowie serca i układu krwionośnego. Wzmacnia naczynia krwionośne, zapobiega tworzeniu się blaszek miażdżycowych. Pozytywnie wpływa na gospodarkę cholesterolową w organizmie. Przyczynia się do zmniejszenia ryzyka wystąpienia zawału serca i udaru mózgu. Dba o prawidłowe funkcjonowanie układu nerwowego. Wpływa na poprawę samopoczucia i redukuje stres. Dodatkowo zawiera lecytyny i cholinę pełniące funkcje budulcowe i ochronne dla mózgu i tkanek nerwowych. Składniki: olej z kiełków pszenicy,otoczka żelowa(żelatyna,gliceryna),witamina E Zastosowanie: Do bezpośredniego spożycia, najlepiej w trakcie posiłku. Przechowywanie: W ciemnym chłodnym miejscu, w szczelnie zamkniętym opakowaniu.

Promocje

Uwaga!!!
Ten produkt jest zapowiedzią. Realizacja Twojego zamówienia ulegnie przez to wydłużeniu do czasu premiery tej pozycji. Czy chcesz dodać ten produkt do koszyka?
TAK
NIE
Oczekiwanie na odpowiedź
Dodano produkt do koszyka
Kontynuuj zakupy
Przejdź do koszyka