Dobre Książki

Kwasy tłuszczowe

Ol'Vita Olej z kiełków pszenicy w kapsułkach 120 kaps

36,90 zł 29,90 zł


Ol'Vita Olej z kiełków pszenicy w kapsułkach 120 kaps 1 kapsułka zawiera 500 mg oleju z kiełków pszenicy oraz 1,25 mg witaminy E Składniki: olej z kiełków pszenicy,otoczka żelowa(żelatyna,gliceryna),witamina E Zastosowanie: Do bezpośredniego spożycia, najlepiej w trakcie posiłku. Przechowywanie: w ciemnym chłodnym miejscu, w szczelnie zamkniętym opakowaniu.
Ol'Vita Olej z wiesiołka w kapsułkach 120 kaps

36,17 zł 29,90 zł


Ol'Vita Olej z wiesiołka w kapsułkach 120 kaps 1 kapsułka zawiera 500 mg oleju z wiesiołka i 5 mg witaminy E Składniki: olej z wiesiołka, otoczka żelowa(żelatyna,gliceryna),witamina E Zastosowanie: Do bezpośredniego spożycia, najlepiej w trakcie posiłku. Przechowywanie: w ciemnym chłodnym miejscu, w szczelnie zamkniętym opakowaniu.
Ol'Vita Olej z pestek dyni w kapsułkach 120 kaps

40,41 zł 31,90 zł


Ol'Vita Olej z pestek dyni w kapsułkach 120 kaps 1 kapsułka zawiera 500 mg oleju z pestek dyni i 10 mg witaminy E Składniki: olej z pestek dyni, otoczka żelowa(żelatyna,gliceryna),witamina E Zastosowanie: Do bezpośredniego spożycia, najlepiej w trakcie posiłku. Przechowywanie: w ciemnym chłodnym miejscu, w szczelnie zamkniętym opakowaniu.
NOW Foods Kwas kaprylowy 600mg 100kaps

82,94 zł 64,90 zł


NOW Foods Kwas kaprylowy 600mg 100kaps Kwas kaprylowy (Acidum caprylicum) jest kwasem tłuszczowym nasyconym. Występuje w tłuszczach roślinnych (kokosowy, palmowy) oraz zwierzęcych (z łaciny capro – koza, np. w tłuszczu zapasowym (łój) kóz i owiec, w tłuszczu mlekowym królików, kóz, kozic). Został spopularyzowany jako suplement diety przed Dr. William Crooka autora popularnej książki „The Yeast Connection”. Pomaga regulować wzrost grzybków drożdżowych i podtrzymywać naturalną równowagę mikroorganizmów w jelicie grubym, nie przeszkadzając w namnażaniu bakterii niezbędnych dla zdrowia. Składniki: Olej MCT z oleju kokosowego (z ziaren palmowych), kapsułka (żelatyna bydlęca - jako składnik otoczki, glicerol - nośnik, woda). Nie zawiera: cukru, soli, skrobi, drożdży, pszenicy, glutenu, kukurydzy, soi, jaj, skorupiaków ani żadnych środków konserwujących. Sposób użycia: zaleca się przyjmowanie 1 kapsułki 2 razy dziennie, najlepiej w trakcie jedzenia. Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Produkt nie może być stosowany jako substytut prawidłowo zróżnicowanej diety. Ważne jest stosowanie zróżnicowanej i zbilansowanej diety oraz prowadzenie zdrowego trybu życia. Przechowywanie: przechowywać w w temperaturze pokojowej, w sposób niedostępny dla małych dzieci.
Swanson Olej z kokosa 1000mg 60kaps

27,45 zł 24,90 zł


Swanson Olej z kokosa 1000mg 60kaps Olej z ekologicznych kokosów 400mg kwasu laurynowego w porcji Kompleks trójglicerydów średniołańcuchowych Najważniejszym kwasem który występuje w oleju kokosowym jest kwas laurynowy. Jest to kwas tłuszczowy nasycony po parzystej liczbie atomów węgla (12). Kwas laurynowy jest przekształcany przez organizm ludzki w monolaurynę, która ma silne właściwości antyzarazkowe. Duże stężenia kwasu laurynowego występują tylko w oleju z kokosa i mleku matki (jest bardzo ważnym elementem budowania odporności w rozwijającym się organizmie). Kwas laurynowy działa niszcząco na drobnoustroje pokryte otoczką lipidową. Znacząco wspiera walkę ze wszystkimi drobnoustrojami zostawiając florę bakteryjną. Skład: Olej z kokosa, otoczka kapsułki: żelatyna, substancja utrzymująca wilgoć: glicerol, woda oczyszczona. SPOSÓB UŻYCIA: Jedna kapsułka 1-2 razy dziennie. Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Produkt nie może być stosowany jako substytut prawidłowo zróżnicowanej diety. PRZECHOWYWANIE: Przechowywać w temperaturze pokojowej, w sposób niedostępny dla małych dzieci. Produkt niewskazany dla kobiet w ciąży i karmiących.
Swanson EFAs super DHA 500mg 30kaps

50,90 zł 45,90 zł


Swanson EFAs super DHA 500 30 kaps Swanson EFAs Super DHA 500 to wysokiej jakości źródło kwasu DHA. Każda kapsułka Swanson zawiera olej z morskich kałamarnic, bogaty w zdrowe kwasy tłuszczowe omega 3, gdzie przeważającym kwasem tłuszczowym jest DHA (nie EPA). Jest to zdecydowanie lepsze rozwiązanie, gdyż kwas DHA jest uznawany za najważniejszy kwas omega-3. Skład: Olej z morskich kałamarnic, substancja utrzymująca wilgoć: glicerol, oczyszczona (dejonizowana) woda, naturalny cytrynowy dodatek smakowy, mieszanka antyoksydantów [naturalne tokoferole (z soi), ekstrakt z rozmarynu, 6-palmitynian L-askorbylu] SPOSÓB UŻYCIA: Jedna kapsułka dziennie, Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Produkt nie może być stosowany jako substytut prawidłowo zróżnicowanej diety. Produkt niewskazany dla kobiet w ciąży i karmiących. PRZECHOWYWANIE: Przechowywać w temperaturze pokojowej, w sposób niedostępny dla małych dzieci.
Swanson Black Cumin Olej z czarnuszki 500mg 60kaps

37,90 zł 32,90 zł


Swanson Black Cumin Olej z nasion czarnego kminu 500mg 60kaps Dostarcza naturalne kwasy tłuszczowe Wspiera system trawienny Wpływa na wygląd skóry i poprawia jej zdrowie Skład: Olej z nasion czarnego kminu, wegetariańska kapsułka: hydroksypropylometyloceluloza. Sposób użycia: Jedna kapsułka 1-2 razy dziennie. Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Produkt nie może być stosowany jako substytut prawidłowo zróżnicowanej diety. Przechowywanie: Przechowywać w temperaturze pokojowej w sposób niedostępny dla małych dzieci. Produkt niewskazany dla kobiet w ciąży i karmiących.
Swanson Kwas Kaprylowy 600mg 60kaps

28,68 zł 27,25 zł


Swanson Kwas Kaprylowy Caprylic Acid 600mg 60 kaps Kwas kaprylowy, należący do kwasów tłuszczowych, to pożyteczna alternatywa dla wszystkich, którzy chcą uniknąć stosowania antybiotyków. Jego silne, a zarazem całkowicie naturalne właściwości pomagają w walce z drożdzakami. Kwas kaprylowy doskonale wpływa na układ pokarmowy oraz reguluje środowisko jelit. Ponadto kwas kaprylowy wspomaga i zapobiega powstawaniu candida albicans, a także obniża łaknienie słodyczy i kontroluje apetyt. Składniki: kwas kaprylowy, żelatyna (otoczka kapsułki), gliceryna (substancja utrzymująca wilgotność), woda oczyszczona Sposób użycia: Jedna kapsułka dwa razy dziennie przed jedzeniem. Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia Produkt nie może być stosowany jako substytut prawidłowo zróżnicowanej diety. Produkt niewskazany dla kobiet w ciąży i karmiących. PRZECHOWYWANIE: Przechowywać w temperaturze pokojowej, w sposób niedostępny dla małych dzieci. Wszystkie produkty najlepiej spożyć do 2 lat od daty produkcji (symbol MFG)
Ol'Vita Olej konopny w kapsułkach 60 kaps

54,07 zł 46,99 zł


Olej konopny w kapsułkach - 60 kaps. 1 kapsułka zawiera 1000 mg zimno tłoczonego oleju konopnego oraz 10 mg witaminy E Składniki: zimno tłoczony olej konopny, modyfikowana skrobia ziemniaczana, substancja utrzymująca wilgoć:glicerol, skrobia ziemniaczana, substancja utrzymująca wilgoć:sorbitol (E420), zagęstnik:przetworzone glony morskie Euchema, D-alfa tokoferol, emulgator:mono- i diglicerydy kwasów tłuszczowych (E471), substancja glazurująca:wosk carnauba (E903) Zastosowanie: Do bezpośredniego spożycia, najlepiej w trakcie posiłku. Przechowywanie: w ciemnym chłodnym miejscu, w szczelnie zamkniętym opakowaniu. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci !
Ol'Vita Olej z ogórecznika w kapsułkach 60 kaps

33,35 zł 31,68 zł


Olej z ogórecznika w kapsułkach - 60 kaps 1 kapsułka zawiera 1 g oleju z ogórecznika oraz 10 mg witaminy E Składniki: olej z ogórecznika, otoczka żelowa (żelatyna,gliceryna), witamina E Zastosowanie: Do bezpośredniego spożycia, najlepiej w trakcie posiłku. Przechowywanie: w ciemnym chłodnym miejscu, w szczelnie zamkniętym opakowaniu. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci !
Ol'Vita Olej lniany w kapsułkach 60 kaps

21,04 zł 19,99 zł


Olej lniany w kapsułkach - 60 kaps. 1 kapsułka zawiera 1 g oleju lnianego oraz 10 mg witaminy E, Wysoka zawartość kwasów tłuszczowych omega-3 Składniki: olej lniany, otoczka żelowa (żelatyna,gliceryna), witamina E Zastosowanie: Do bezpośredniego spożycia, najlepiej w trakcie posiłku. Przechowywanie: W ciemnym chłodnym miejscu, w szczelnie zamkniętym opakowaniu.
KenayAG BioAstin Bioastyna 4mg 60kaps

124,95 zł 96,90 zł


KenayAG BioAstin Bioastyna 4 mg 60 kaps Astaksantyna, ksantofilowy pigment alg Haematococcus Pluvialis nadaje charakterystyczny kolor między innymi łososiom, krewetkom a także krylom. Jednym z najbardziej ciekawych zjawisk w świecie fauny i flory jest migracja łososi. Ryby te wspaniale kumulują astaksantynę w mięśniach i być może to wyjaśnia ich niesamowitą siłę w pokonywaniu odległości w górę rzek mierzoną w setkach i tysiącach kilometrów. Algi Haematococcus Pluvialis stanowią główne pożywienie kryli, można więc powiedzieć że zawarta w nich astaksantyna plus astaksantyna znajdująca się w Bioastinie potęgują działanie kwasów omega-3 suplementu diety „Neptune Krill Oil” (NKO – Olej z kryla). Ażeby wyjaśnić mechanizm działania astaksantyny potrzebnych jest więcej badań naukowych – ale już dzisiaj można bez żadnych obaw korzystać z jej unikalnych właściwości, czego dowodem może być olbrzymia ilość pozytywnych artykułów w wiodącej prasie światowej między innymi Times, Newsweek czy też Sports Ilustrated a także w wielu publikacjach naukowych. Bioastin doskonale współdziała z algami Spirulina Pacifica i z Olejem z Kryla. Sposób użycia: 2-3 razy dziennie po 1 kapsułce, podczas posiłku Sposób przechowywania: Przechowywać w zamkniętym opakowaniu w temperaturze pokojowej, w miejscu niedostępnym dla małych dzieci Uwagi: Nie należy przekraczać zalecanej porcji dziennej. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety i zdrowego trybu życia
ForMeds F-LECITHIN 60 porcji

26,25 zł 22,90 zł


ForMeds F-LECITHIN 60 porcji Suplement diety F-LECITHIN zawiera lecytynę słonecznikową w formie proszku. Skład produktu Porcja dzienna 1,1 g zawiera: Lecytyna słonecznikowa- 1 100 mg. Składniki: lecytyna słonecznikowa.. Sposób użycia 1. Wsypać 1 porcję (1 płaska miarka) do suchego naczynia. 2. Dodać 200 ml wody lub innego napoju i wymieszać. Uwaga- należy zachować kolejność przygotowania, aby dokładnie rozpuścić proszek. Spożyć 1 raz dziennie w trakcie posiłku. Przed spożyciem energicznie wstrząsnąć pojemnik. Środki ostrożności Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia w ciągu dnia. Produkt nie może być stosowany przez kobiety w ciąży, karmiące i dzieci bez konsultacji lekarskiej. Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Nie stosować w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników. Zalecamy zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia.
Douglas Laboratories Morepa 60 kaps.

178,94 zł 139,90 zł


MOREPA 60 kaps. Kwasy tłuszczowe omega-3 są podstawowym budulcem praktycznie wszystkich komórek organizmu i pełnią w nim bardzo ważne funkcje. Rozszerzają naczynia krwionośne, wzmacniają układ immunologiczny, działają przeciwzapalnie, zmniejszają skłonność do powstawania bólów, poprawiają zaopatrzenie tkanki w tlen, zwiększają wytrzymałość organizmu, obniżają skłonność do powstawania płytek miażdżycowych, rozszerzają drogi oddechowe oraz redukują podział komórek. Niestety zupełnie odwrotne działanie przejawiają kwasy omega-6, których stosunek do kwasów omega-3 w naszej diecie wynosi według badań ok. 40:1 (zamiast 1:1). Zastosowanie: Niedobór kwasów omega-3 w organizmie może wiązać się z następującymi chorobami: - choroby układu krążenia (np.:miażdżyca, choroba niedokrwienia serca) - choroby układu odpornościowego (alergie, stany zapalne) - nowotwory - choroby metaboliczne (cukrzyca, otyłość) - choroby układu nerwowego (depresja, nadpobudliwość – zespół ADHD, zaburzenia pamięci, choroba Alzheimera, dysleksja) - choroby dermatologiczne (egzemy, pęknięcia skóry – np. pięt) - choroby endokrynologiczne (rozregulowany system hormonalny) - choroby układu pokarmowego(zaburzenia trawienia – regulowane przez prostaglandyny). - nasilenie procesów zapalnych Dawkowanie: 1 kapsułka dziennie lub zgodnie z zaleceniami specjalisty. Opakowanie zawiera 60 kapsułek. - suplement diety nie może być traktowany jako substytut dobrze zróżnicowanej diety - zaleca się by kobiety w ciąży i karmiące piersią przed stosowaniem suplementu zasięgnęły porady specjalisty  
Puritan's Pride Olej Omega 3 1200 mg / 100 kaps

41,50 zł 35,90 zł


Olej Omega 3 1200 mg / 100 kaps Niezbędne kwasy tłuszczowe, Omega 3 nie mogą być produkowane przez organizm, dlatego większość ludzi cierpi na ich niedobór w związku z czym suplementacja wydaje się być niezbędna. Kwasy Omega 3 są jednymi z najważniejszych kwasów tłuszczowych potrzebnych do normalnego wzrostu i rozwoju komórek organizmu, gdyż wykazują działanie ochronne dla układu sercowo-naczyniowego. Sposób użycia: Stosować jedną (1) kapsułkę do trzech razy dziennie, najlepiej podczas posiłku. Składniki: Olej rybi (źródło kwasów omega-3), żelatyna, gliceryna roślinna, naturalne tokoferole (witamina E). Zawiera ryby (sardela, makrela, sardynka) jako składniki. Produkt nie zawiera: Sztucznych Barwników, Aromatów, Słodzików, Konserwantów, Cukru, Soi, Skrobi, Mleka, Laktozy, Glutenu, Pszenicy, Sodu. Uwaga: Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Przeciwwskazania: Okres ciąży i karmienia piersią, nadwrażliwość na którykolwiek ze składników produktu. Przechowywać: W miejscu niedostępnym dla małych dzieci. Przechowywać w suchym miejscu, unikać nadmiernego ciepła. Nie używać, jeśli uszczelka pod korkiem jest uszkodzona lub jej brakuje.
Olej z czarnuszki (czarnego kminu) 500 mg 400 kaps

104,76 zł 84,90 zł


Kapsułki z olejem z czarnego kminu 500 mg - 400 kap. Czarny kminek zwany również czarnuszką siewną, czarnuszką egipską  łac.Nigella sativa jest niezwykłą substancją naturalną znaną od tysiącleci ze swych wielu wartości. Egipcjanie, słynący ze stosowania wysokorozwiniętych metod kuracji, od zawsze bardzo cenili sobie małe czarne nasiona owej rośliny, co też zostało uwiecznione na pismach papirusowych. Składniki: olej z czarnego kminu (73%), żelatyna, substancja utrzymująca wilgotność: glicerol, przeciwutleniacz: mieszanina tokoferoli pochodzenia naturalnego. Jedna kapsułka zawiera 500mg czystego egipskiego oleju z czarnego kminu. Zawartość składników: w 1 kaps.  Olej z czarnego kminu 500 mg  w tym: Tłuszcz 499 mg  w tym: Kwasy tłuszczowe nasycone 80 mg  Kwasy tłuszczowe nienasycone 420 mg  w tym: kwasy tłuszczowe jednonienasycone 125 mg kwasy tłuszczowe wielonienasycone 295 mg Sposób użycia: 3 razy dziennie 2 kapsułki popijając wodą. Warunki przechowywania: chronić od światła, przechowywać w temperaturze pokojowej poniżej 25° C, w chłodnym i suchym miejscu niedostępnym dla małych dzieci.
Igennus MindCare LIFT w górę 30+30 kap.

88,20 zł 54,90 zł


MindCare LIFT W GÓRĘ 30+30 kamp. Produkt przeznaczony dla osób borykających się z wahaniami nastroju. Wspomaga produkcję neurotransmiterów i prawidłową sygnalizację w mózgu. Opakowanie zawiera Opakowanie zawiera 30 kapsułek z kwasami omega-3 (EPA i DHA) oraz 30 kapsułek z magnezem, 5-hydrosytryptofanem (5-HTP) i zestawem witamin na cały miesiąc. Wygodna formuła do stosowania raz dziennie. Olejek cytrynowy zapobiega odbijaniu się rybą. EPA i DHA w najbardziej biodostępnej formie reestryfikowanych trójglicerydów (rTG), z oleju z dzikiej sardeli, skoncentrowane. 5-HTP podnosi poziom serotoniny i wyrównuje wahania nastroju. Witamina B6, B12 i aktywny folian pomagają utrzymać prawidłowy poziom homocysteiny. Zawiera witaminę D3 i witaminę C. Posiada certyfikaty jakości wydane przez prestiżowe instytucje europejskie. Skład (dzienna dawka) EPA 410 mg DHA 250 mg witamina E (d-alfa tokoferol) 6 mg witamina D3 1000 IU (25 mcg) 5-HTP 100 mg magnez (w postaci glicynianu) 60 mg witamina B3 (niacyna) 48 mg witamina C (kwas askorbinowy) 40 mg cynk 20 mg witamina B5 (kwas pantotenowy) 12 mg witamina B6 (5-fosforan pirydoksalu) 7.98 mg witamina B1 (tiamina) 3.3 mg witamina B2 (ryboflawina) 2.8 mg witamina B7 (biotyna) 150 mcg aktywny folian ([6S]-5-metyltetrahydrofolian) 100 mcg selen 82.5 mcg witamina B12 (metylkobalamina) 20 mcg  
Douglas Laboratories Candistat 90 tabl.

148,69 zł 99,90 zł


Candistat 90 tabletek Utrzymanie odpowiedniej flory bakteryjnej jelita jest niezwykle istotne dla człowieka. Zawarte w niej mikroorganizmy spełniają ważną rolę w naszym organizmie, między innymi: fermentują składniki pokarmowe, stymulują system odpornościowym w zwalczaniu drobnoustrojów chorobotwórczych, regulują rozwój jelit oraz biorą udział w produkcji witamin i hormonów. Niestety skład mikroflory jelitowej jest dynamiczny i stale się zmienia. Jeżeli szkodliwe mikroorganizmy rozmnażają się, równowaga zostaje zaburzona, co może prowadzić do wielu chorób. Przyczyną zakłócenia prawidłowego funkcjonowania flory może być np.: kuracja antybiotykowa, czy stosowanie tabletek antykoncepcyjnych. W takich warunkach, w jelitach łatwo rozmnażają się patogenne drobnoustroje (takie jak grzyb Candida albicans), które mogą uniemożliwić prawidłowe przyswajanie wartości odżywczych w jelitach. Skuteczną bronią w walce z różnego rodzaju grzybami jest kwas kaprylowy (w naturze występuje m.in. w oleju kokosowym i tłuszczu mlecznym). Przywierając do ścianek patogenów doprowadza do ich rozpadu i przywraca równowagę flory bakteryjnej jelita. Jego działaniu nie towarzyszy negatywny wpływ na wzrost korzystnych bakterii. Stosowany razem z wapniem i magnezem wykazuje dodatkowe działanie przeciwzapalne i przeciwbiegunkowe. Candistat dostarcza kwas kaprylowy w postaci wapniowo-magnezowego kompleksu kaprynowego. Jest on doskonale tolerowany przez organizm i zapewnia kontrolowane uwalnianie w odpowiednim czasie do jelita cienkiego i grubego. Argentyńskie zioło Taheebo działa synergicznie i dodane zostało na bazie koncentratów chrzanu i goździków. 1 tabletka zawiera: 93 mg wapniowo-magnezowego kompleksu kaprynowego (odpowiednik 70 mg kwasu kaprylowego) 50 mg kwasu sorbinowego 50 mg wyciągu z Pau D’Arco (Taheebo) Zastosowanie: Caprylex to skuteczny suplement diety w walce z różnego rodzaju grzybami (zwłaszcza znajdującymi się w przewodzie pokarmowym). Ponadto ma działanie przeciwzapalne i bakteriostatyczne. Dawkowanie: 1 do 3 tabletek dziennie na pusty żołądek (przynajmniej na godzinę przed posiłkiem) lub zgodnie z zaleceniami specjalisty. Opakowanie zawiera 90 kapsułek. - suplement diety nie może być traktowany jako substytut dobrze zróżnicowanej diety - zaleca się by kobiety w ciąży i karmiące piersią przed stosowaniem suplementu zasięgnęły porady specjalisty
Puritan's Pride Lecytyna 1200 mg / 100 kaps

41,95 zł 34,90 zł


Lecytyna 1200 mg / 100 kaps Lecytyna (fosfatydylocholina) jest fosfolipidem – związkiem o charakterze tłuszczowym. Jest obecna w każdej komórce ludzkiego organizmu, głównie jako składnik błon komórkowych, dlatego też jest niezwykle ważnym składnikiem pokarmowym dla funkcjonowania organizmu. Stanowi niezwykle ważny element składowy mózgu i tkanki nerwowej a także wątroby i nerek, zarówno sama lecytyna, jak też jej pochodne, głównie sfingomielina, wchodzą w skład osłonek komórek nerwowych, które odpowiedzialne są za przewodzenie impulsów wzdłuż ich wypustek – dendrytów i aksonów, lecytyna jest dla organizmu podstawowym źródłem choliny, która ulega przemianie w acetylocholinę – przekaźnik sygnałów pomiędzy komórkami nerwowymi, odpowiedzialny za aktywność umysłową, zdolność koncentracji oraz procesy uczenia się i zapamiętywania, acetylocholina jest jednocześnie przekaźnikiem sygnałów pomiędzy komórkami nerwowymi a mięśniowymi, lecytyna jest także ważnym dla organizmu źródłem inozytolu – cząsteczki, która pełni w organizmie funkcję przekaźnika nerwowego. Sposób użycia: Stosować jedną (1) do dwóch (2) kapsułek dziennie, najlepiej podczas posiłku. Składniki: Lecytyna sojowa, żelatyna, gliceryna. Produkt nie zawiera: Sztucznych Barwników, Aromatów, Słodzików, Konserwantów, Cukru, Soi, Skrobi, Mleka, Laktozy, Glutenu, Pszenicy, Drożdży, Sodu. Uwaga: Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Przeciwwskazania: Okres ciąży i karmienia piersią, nadwrażliwość na którykolwiek ze składników produktu. Przechowywać: W miejscu niedostępnym dla małych dzieci. Przechowywać w suchym miejscu, unikać nadmiernego ciepła. Nie używać, jeśli uszczelka pod korkiem jest uszkodzona lub jej brakuje.
Igennus Echiomega - żmijowiec 60 kaps

61,99 zł 44,90 zł


Echiomega - żmijowiec 60 kaps Echiomega to wegetariańska formuła zawierająca kwasy tłuszczowe omega. Zawiera kwas omega-3 - stearydonowy (SDA) uzyskiwany z żmijowca babkowatego (Echium plantagineum). SDA w naturalny sposób w naszym organizmie ulega konwersji do długołańcuchowego kwasu tłuszczowego omega-3 - EPA. Olej z żmijowca babkowatego wyróżnia 5-ciokrotnie wyższa wydajność w konwersji do EPA niż w przypadku innych olejów roślinnych. Dawkowanie suplementacyjne: - dorośli i dzieci powyżej 12 roku życia: 2-4 kapsułek dziennie - dzieci w wieku 2 do 12 lat: 1-2 kapsułek dziennie. Nie zaleca się przekraczania wskazanych dawek bez konsultacji z lekarzem lub terapeutą. Echiomega powinna być zażywana z jedzeniem dla zapewnienia optymalnego wchłaniania. W przypadku równoczesnego stosowania środków rozrzedzających krew oraz w przypadku kobiet w ciąży i matek karmiących zalecana jest konsultacja medyczna. Suplement diety nie może być substytutem zróżnicowanej diety. Każda kapsułka (500 mg) Echiomega zawiera: - 234,5 mg kwasów tłuszczowych omega-3, w tym 72 mg SDA i 162,5 mg ALA - 129,5 mg kwasów tłuszczowych omega-6, w tym 56 mg GLA i 73 mg LA - 73 mg kwasów tłuszczowych omega-9, w tym 73 mg kwasu oleinowego Zewnętrzna powłoka kapsułki zawiera modyfikowaną skrobię kukurydzianą, glicerol roślinny, karagen, węglan sodu.  

Promocje

Uwaga!!!
Ten produkt jest zapowiedzią. Realizacja Twojego zamówienia ulegnie przez to wydłużeniu do czasu premiery tej pozycji. Czy chcesz dodać ten produkt do koszyka?
TAK
NIE
Oczekiwanie na odpowiedź
Dodano produkt do koszyka
Kontynuuj zakupy
Przejdź do koszyka