Dobre Książki

Inne mydła

Bestsellery
Hemp Center Mydło z olejem konopnym 100g

8,36 zł 7,94 zł


Hemp Center Mydło z olejem konopnym 100g Mydło zawiera dużą ilość tłoczonego na zimno oleju konopnego i naturalne kadzidła. Wpływa pozytywnie na gojenie blizn, rozstępów i trądzik. Oczyszcza, nawilża i regeneruje skórę, zapobiega wysuszeniu skóry. Nadaje się do wszystkich rodzajów skóry.
Hemp Center Mydło z olejem konopnym peelingujące 100g

8,36 zł 7,94 zł


Hemp Center Mydło z olejem konopnym peelingujące 100g Mydło zawiera dużą ilość tłoczonego na zimno oleju konopnego i naturalne kadzidła. Wpływa pozytywnie na gojenie blizn, rozstępów i trądzik. Oczyszcza, nawilża i regeneruje skórę, zapobiega wysuszeniu skóry. Nadaje się do wszystkich rodzajów skóry
Mydło naturalne organiczne DRZEWO CEDROWE I BAMBUS 90g

14,62 zł 10,90 zł


Mydło naturalne organiczne DRZEWO CEDROWE I BAMBUS 90g Naturalne mydło organiczne, na bazie czarnego mydła afrykańskiego. W dobie wszechobecnych, tylko pozornie pielęgnujących detergentów, stanowi idealną, pochodzącą w 100% wprost z natury alternatywę. Posiada specyficzną, dość twardą konsystencję, delikatnie się pieni i pozostawia skórę miękką i lekko natłuszczoną. Nieskomplikowana, pozbawiona składników chemicznych formuła, delikatnie oczyszcza skórę nie podrażniając jej i nie wysuszając. Drzewny, mocny aromat drzewa cedrowego działa energetyzująco i odświeżająco. Dodatek świeżego bambusa sprawia, że kąpiel jest nie tylko przyjemnie rześka, ale też nawilżająca i kojąca dla wrażliwej skóry. Działanie: Oczyszcza, nawilża. Typ skóry: Normalna, sucha, wrażliwa, ze skłonnością do egzemy i łuszczycy. Sposób użycia: Zwilżonymi dłońmi nabieraj odrobinę mydła, stosuj na twarz, ciało i włosy, nadaje się także do zmiękczania skóry podczas golenia. Unikaj kontaktu z oczami.
Mydło naturalne organiczne GREJPFRUT I BAZYLIA 90g

11,03 zł 9,90 zł


Mydło naturalne organiczne GREJPFRUT I BAZYLIA 90g Naturalne mydło organiczne, na bazie czarnego mydła afrykańskiego. W dobie wszechobecnych, tylko pozornie pielęgnujących detergentów, stanowi idealną, pochodzącą w 100% wprost z natury alternatywę. Posiada specyficzną, dość twardą konsystencję, delikatnie się pieni i pozostawia skórę miękką i lekko natłuszczoną. Nieskomplikowana, pozbawiona składników chemicznych formuła, delikatnie oczyszcza skórę nie podrażniając jej i nie wysuszając. Ożywcza kompozycja olejków eterycznych z grejpfruta i bazylii, działa odświeżająco na ciało i pobudzająco na umysł. Wyciąg z cytrusów rozjaśnia cerę i likwiduje drobne plamki i zaczerwienienia, a dodatek bazylii skutecznie zdetoksykuje Twoją skórę, pozostawiając ją czystą i lekko nawilżoną. Działanie: Oczyszcza, rozjaśnia, detoksykuje Typ skóry: Każdy. Sposób użycia: Zwilżonymi dłońmi nabieraj odrobinę mydła, stosuj na twarz, ciało i włosy, nadaje się także do zmiękczania skóry podczas golenia. Unikaj kontaktu z oczami.
Mydło naturalne organiczne EUKALIPTUS I MIĘTA 90g

11,03 zł 9,90 zł


Mydło naturalne organiczne EUKALIPTUS I MIĘTA 90g Naturalne mydło organiczne, na bazie czarnego mydła afrykańskiego. W dobie wszechobecnych, tylko pozornie pielęgnujących detergentów, stanowi idealną, pochodzącą w 100% wprost z natury alternatywę. Posiada specyficzną, dość twardą konsystencję, delikatnie się pieni i pozostawia skórę miękką i lekko natłuszczoną. Nieskomplikowana, pozbawiona składników chemicznych formuła, delikatnie oczyszcza skórę nie podrażniając jej i nie wysuszając. Dodatek bazylii działa odświeżająco, a drobinki drzewa cedrowego lekko pilingują naskórek. Krzepiąca, mocna woń mieszanki olejków eterycznych z indyjskiej mięty pieprzowej i chińskiego eukaliptusa, delikatnie oczyszczą Twoje ciało i otworzą umysł. Chłodzące, orzeźwiające właściwości tego mydełka sprawiają, że świetnie nadaje się do porannego prysznica. Działanie: Oczyszcza, rozjaśnia, chłodzeni. Typ skóry: Normalna, sucha, ze skłonnością do pokrzywki, egzemy. Sposób użycia: Zwilżonymi dłońmi nabieraj odrobinę mydła, stosuj na twarz, ciało i włosy, nadaje się także do zmiękczania skóry podczas golenia. Unikaj kontaktu z oczami.
Mydło naturalne organiczne GERANIUM I PALMAROZA 90g

11,03 zł 9,90 zł


Mydło naturalne organiczne LIMONKA I MANDARYNKA 90g Naturalne mydło organiczne, na bazie czarnego mydła afrykańskiego. W dobie wszechobecnych, tylko pozornie pielęgnujących detergentów, stanowi idealną, pochodzącą w 100% wprost z natury alternatywę. Posiada specyficzną, dość twardą konsystencję, delikatnie się pieni i pozostawia skórę miękką i lekko natłuszczoną. Nieskomplikowana, pozbawiona składników chemicznych formuła, delikatnie oczyszcza skórę nie podrażniając jej i nie wysuszając. Dodatek aromatycznej trawy palmarosa działa rewitalizująco, dodaje energii i łagodzi podrażnienia skóry.  Świeży, kwiatowy zapach geranium, zadziała także jako źródło dobrego samopoczucia. Działanie: Oczyszcza, tonizuje, odświeża, rozświetla, łagodzi podrażnienia. Typ skóry: Normalna, ze skłonnością do egzemy i pokrzywki. Sposób użycia: Zwilżonymi dłońmi nabieraj odrobinę mydła, stosuj na twarz, ciało i włosy, nadaje się także do zmiękczania skóry podczas golenia. Unikaj kontaktu z oczami.
Mydło naturalne organiczne CYNAMON I POMARAŃCZA 90g

11,03 zł 9,90 zł


Mydło naturalne organiczne CYNAMON I POMARAŃCZA 90g Naturalne mydło organiczne, na bazie czarnego mydła afrykańskiego. W dobie wszechobecnych, tylko pozornie pielęgnujących detergentów, stanowi idealną, pochodzącą w 100% wprost z natury alternatywę. Posiada specyficzną, dość twardą konsystencję, delikatnie się pieni i pozostawia skórę miękką i lekko natłuszczoną. Nieskomplikowana, pozbawiona składników chemicznych formuła, delikatnie oczyszcza skórę nie podrażniając jej i nie wysuszając. Egzotyczny koktajl olejków eterycznych: stymulującego chińskiego cynamonu i brazylijskiej słodkiej pomarańczy, przynosi ukojenie dla zmysłów, rozgrzewa i zapewnia solidną dawkę energii. Idealny wybór na jesienną i zimową porę roku. Działanie: Delikatne oczyszcza, eksfoliuje, działa antybakteryjnie i dezodoryzująco. Typ skóry: Normalna, tłusta, trądzikowa, ze słonościami do niedoskonałości. Sposób użycia: Zwilżonymi dłońmi nabieraj odrobinę mydła, stosuj na twarz, ciało i włosy, nadaje się także do zmiękczania skóry podczas golenia. Unikaj kontaktu z oczami.
Mydło naturalne organiczne MIÓD I JAGODA 90g

14,62 zł 9,90 zł


Mydło naturalne organiczne MIÓD I JAGODA 90g Naturalne mydło organiczne, na bazie czarnego mydła afrykańskiego. W dobie wszechobecnych, tylko pozornie pielęgnujących detergentów, stanowi idealną, pochodzącą w 100% wprost z natury alternatywę. Posiada specyficzną, dość twardą konsystencję, delikatnie się pieni i pozostawia skórę miękką i lekko natłuszczoną. Nieskomplikowana, pozbawiona składników chemicznych formuła, delikatnie oczyszcza skórę nie podrażniając jej i nie wysuszając. Łagodzące i głęboko nawilżające działanie miodu, przyniesienie ukojenie Twojej skórze, a soczysty, owocowy zapach, doda Ci energii na cały dzień! Działanie: Oczyszcza, rozjaśnia, detoksykuje. Typ skóry: Normalna, tłusta,ze skłonnością do łuszczycy, pokrzywki. Sposób użycia: Zwilżonymi dłońmi nabieraj odrobinę mydła, stosuj na twarz, ciało i włosy, nadaje się także do zmiękczania skóry podczas golenia. Unikaj kontaktu z oczami.
Mydło naturalne organiczne PACZULI I MANDARYNKA 90g

11,03 zł 9,90 zł


Mydło naturalne organiczne LIMONKA I MANDARYNKA 90g Naturalne mydło organiczne, na bazie czarnego mydła afrykańskiego. W dobie wszechobecnych, tylko pozornie pielęgnujących detergentów, stanowi idealną, pochodzącą w 100% wprost z natury alternatywę. Posiada specyficzną, dość twardą konsystencję, delikatnie się pieni i pozostawia skórę miękką i lekko natłuszczoną. Nieskomplikowana, pozbawiona składników chemicznych formuła, delikatnie oczyszcza skórę nie podrażniając jej i nie wysuszając. Połączenie woni soczystej mandarynki i paczuli, daje efekt energetyzujący i poprawiający humor. Wyciąg z mandarynki dodaje skórze wigoru i delikatnie ją rozświetla. Działanie: Oczyszcza, tonizuje, odświeża, rozświetla. Typ skóry: Normalna, tłusta. Sposób użycia: Zwilżonymi dłońmi nabieraj odrobinę mydła, stosuj na twarz, ciało i włosy, nadaje się także do zmiękczania skóry podczas golenia. Unikaj kontaktu z oczami.
Mydło naturalne organiczne ANYŻ I MIĘTA 90g

11,03 zł 8,90 zł


Mydło naturalne organiczne ANYŻ I MIĘTA 90g Naturalne mydło organiczne, na bazie czarnego mydła afrykańskiego. W dobie wszechobecnych, tylko pozornie pielęgnujących detergentów, stanowi idealną, pochodzącą w 100% wprost z natury alternatywę. Posiada specyficzną, dość twardą konsystencję, delikatnie się pieni i pozostawia skórę miękką i lekko natłuszczoną. Nieskomplikowana, pozbawiona składników chemicznych formuła, delikatnie oczyszcza skórę nie podrażniając jej i nie wysuszając. Olejek eteryczny z chińskiego anyżu, połączony z aromatyczną miętą i odrobiną laski lukrecji, działają odświeżająco i energetyzująco. Mięta skutecznie odświeży Twoją skórę, a dodatek masła shea nawilży ją i zapewni ochronę przed wysuszeniem. Działanie: Oczyszcza, eksfoliuje, rozjaśnia, łagodzi. Typ skóry: Normalna, sucha, wrażliwa, ze skłonnością do łuszczycy, egzemy. Sposób użycia: Zwilżonymi dłońmi nabieraj odrobinę mydła, stosuj na twarz, ciało i włosy, nadaje się także do zmiękczania skóry podczas golenia. Unikaj kontaktu z oczami.
Mydło naturalne organiczne IMBIR I BERGAMOTKA 90g

11,03 zł 9,90 zł


Mydło naturalne organiczne IMBIR I BERGAMOTKA 90g Naturalne mydło organiczne, na bazie czarnego mydła afrykańskiego. W dobie wszechobecnych, tylko pozornie pielęgnujących detergentów, stanowi idealną, pochodzącą w 100% wprost z natury alternatywę. Posiada specyficzną, dość twardą konsystencję, delikatnie się pieni i pozostawia skórę miękką i lekko natłuszczoną. Nieskomplikowana, pozbawiona składników chemicznych formuła, delikatnie oczyszcza skórę nie podrażniając jej i nie wysuszając. Mydełko skutecznie nawilża i delikatnie natłuszcza, dzięki czemu nadaje się do skóry suchej. Działa także łagodząco na takie problemy skórne jak pokrzywka czy egzema. Dodatek olejków eterycznych z chińskiego imbiru i włoskiej bergamoty równoważy umysł i odpręża ciało. Działanie: Oczyszcza, rozjaśnia, łagodzi podrażnienia. Typ skóry: Normalna, sucha, ze skłonnością do egzemy i pokrzywki. Sposób użycia: Zwilżonymi dłońmi nabieraj odrobinę mydła, stosuj na twarz, ciało i włosy, nadaje się także do zmiękczania skóry podczas golenia. Unikaj kontaktu z oczami.
Mydło naturalne organiczne KOZIE MLEKO I MIÓD 90g

11,03 zł 9,90 zł


Mydło naturalne organiczne KOZIE MLEKO I MIÓD 90g Naturalne mydło organiczne, na bazie czarnego mydła afrykańskiego. W dobie wszechobecnych, tylko pozornie pielęgnujących detergentów, stanowi idealną, pochodzącą w 100% wprost z natury alternatywę. Posiada specyficzną, dość twardą konsystencję, delikatnie się pieni i pozostawia skórę miękką i lekko natłuszczoną. Nieskomplikowana, pozbawiona składników chemicznych formuła, delikatnie oczyszcza skórę nie podrażniając jej i nie wysuszając. Świeże mleko kozie, naturalny eliksir młodości oraz aromatyczny miód z kwiatów daktylowych, zapewnia delikatne oczyszczenie dla osób o najbardziej delikatnej i podrażnionej skórze. Działanie: Wyjątkowo delikatnie oczyszcza, nawilża, łagodzi, wygładza. Typ skóry: Normalna, tłusta, trądzikowa, ze słonościami do niedoskonałości. Sposób użycia: Zwilżonymi dłońmi nabieraj odrobinę mydła, stosuj na twarz, ciało i włosy, nadaje się także do zmiękczania skóry podczas golenia. Unikaj kontaktu z oczami.
Mydło naturalne organiczne LIMONKA I MANDARYNKA 90g

11,03 zł 9,90 zł


Mydło naturalne organiczne LIMONKA I MANDARYNKA 90g Naturalne mydło organiczne, na bazie czarnego mydła afrykańskiego. W dobie wszechobecnych, tylko pozornie pielęgnujących detergentów, stanowi idealną, pochodzącą w 100% wprost z natury alternatywę. Posiada specyficzną, dość twardą konsystencję, delikatnie się pieni i pozostawia skórę miękką i lekko natłuszczoną. Nieskomplikowana, pozbawiona składników chemicznych formuła, delikatnie oczyszcza skórę nie podrażniając jej i nie wysuszając. Połączenie woni soczystej mandarynki i lekkiej, orzeźwiającej limonki, daje efekt energetyzujący i poprawiający humor. Wyciąg z mandarynki dodaje skórze wigoru i delikatnie ją rozświetla. Działanie: Oczyszcza, tonizuje, odświeża, rozświetla. Typ skóry: Normalna, tłusta. Sposób użycia: Zwilżonymi dłońmi nabieraj odrobinę mydła, stosuj na twarz, ciało i włosy, nadaje się także do zmiękczania skóry podczas golenia. Unikaj kontaktu z oczami.
Song of India Ręcznie wykonane mydło Krishna Musk 125g

14,15 zł 8,90 zł


Song of India Ręcznie wykonane mydło Krishna Musk 125g Pozwól sobie na pięć minut nieba każdego dnia! Ręcznie wykonane ziołowe mydło do pielęgnacji ciała Krishna Musk Song of India. Mydełko zawiera ekstrakt kokosowy i naturalne olejki eteryczne. Mydło delikatnie pielęgnuje i oczyszcza skórę zostawiając subtelny, delikatny zapach. Jeśli potrzebujesz odprężenia po męczącym dniu, pozwól sobie na chwilę tylko dla siebie. Relaksująca kąpiel ze zmysłowym mydełkiem Krishna Musk zabierze Cię w podróż, której nie zapomnisz! Poczuj świeżość, która będzie Ci towarzyszyć przez cały dzień. Skład: Sodium Lauryl Sulfate, Cocoamidopropyl Betaine, Sucrose, Propylene Glycol, Sodium Stearate, Sodium Cocoate, Glycerin, Aloe Barbadensis Leaf juice, Simmondsia Chinensis Seed Oil, Triticum Vulgare Germ Oil, Tocopheryl Acetate (Vitamin E), Fragrance, Aqua Kraj produkcji: Wyprodukowano w Indiach. Nie testowany na zwierzętach.
Song of India Ręcznie wykonane mydło Buddha Delight 125g

14,15 zł 8,90 zł


Song of India Ręcznie wykonane mydło Buddha Delight 125g Luksusowy zapach niczym najlepsze SPA! Ręcznie wykonane ziołowe mydło do pielęgnacji ciała Buddha Delight Song of India. Mydełko zawiera ekstrakt kokosowy i naturalne olejki eteryczne. Mydło delikatnie pielęgnuje i oczyszcza skórę zostawiając subtelny, delikatny zapach. Zapach mydełka inspirowany Orientem, który podoba się zarówno mężczyznom i kobietom. Skład: Sodium Lauryl Sulfate, Cocoamidopropyl Betaine, Sucrose, Propylene Glycol, Sodium Stearate, Sodium Cocoate, Glycerin, Aloe Barbadensis Leaf juice, Simmondsia Chinensis Seed Oil, Triticum Vulgare Germ Oil, Tocopheryl Acetate (Vitamin E), Fragrance, Aqua Kraj produkcji: Wyprodukowano w Indiach. Nie testowany na zwierzętach.
Song of India Ręcznie wykonane mydło Aphrodesia 125g

14,15 zł 8,90 zł


Song of India Ręcznie wykonane mydło Aphrodesia 125g Poczuj magiczną rozkosz Aphrodesii. Ręcznie wykonane ziołowe mydło do pielęgnacji ciała Aphrodesia Song of India. Mydełko zawiera ekstrakt kokosowy i naturalne olejki eteryczne. Mydło delikatnie pielęgnuje i oczyszcza skórę zostawiając subtelny, delikatny zapach. Aphrodesia: nazwa pochodzi od Afrodyty, greckiej bogini piękna, płodności i miłości. Mydełko doskonale oczyszcza i nawilża. Skład: Sodium Lauryl Sulfate, Cocoamidopropyl Betaine, Sucrose, Propylene Glycol, Sodium Stearate, Sodium Cocoate, Glycerin, Aloe Barbadensis Leaf juice, Simmondsia Chinensis Seed Oil, Triticum Vulgare Germ Oil, Tocopheryl Acetate (Vitamin E), Fragrance, Aqua Kraj produkcji: Wyprodukowano w Indiach. Nie testowany na zwierzętach.
Song of India Ręcznie wykonane mydło Bergamotka 125g

14,15 zł 8,90 zł


Song of India Ręcznie wykonane mydło Bergamotka 125g Wyjątkowe odświeżająco-relaksujące mydełko o zapachu bergamotki. Ręcznie wykonane ziołowe mydło do pielęgnacji ciała Natural Bergamot Song of India. Mydełko zawiera ekstrakt kokosowy i naturalne olejki eteryczne. Mydło delikatnie pielęgnuje i oczyszcza skórę zostawiając subtelny, delikatny zapach. Od dziś kąpiel będzie prawdziwą przyjemnością - jak w ekskluzywnym SPA. To delikatne mydełko wspaniale odświeża wprawiając w dobry nastrój.Dodaje wewnętrznego blasku relaksując umysł, ciało i duszę. Skład: Sodium Lauryl Sulfate, Cocoamidopropyl Betaine, Sucrose, Propylene Glycol, Sodium Stearate, Sodium Cocoate, Glycerin, Aloe Barbadensis Leaf juice, Simmondsia Chinensis Seed Oil, Triticum Vulgare Germ Oil, Tocopheryl Acetate (Vitamin E), Fragrance, Aqua Kraj produkcji: Wyprodukowano w Indiach. Nie testowany na zwierzętach.
Prof. Tuszyński Mydło krzemowe w płynie 300ml

24,32 zł 18,90 zł


Prof. Tuszyński Mydło krzemowe w płynie 300ml Mydło o bardzo dobrych właściwościach myjących, do codziennej pielęgnacji ciała. Dzięki zawartości krzemu, uzupełnia niedobory tego pierwiastka w skórze i całym organizmie. Ma miły i delikatny zapach. Płynna konsystencja sprawia, że idealnie sprawdza się do mycia całego ciała oraz twarzy. Nie powoduje uczucia suchości skóry. Pozostawia ciało nawilżone i sprężyste. Nie powoduje zmian alergicznych i podrażnień. Dodatkowe informacje: KRZEM - pierwiastek nieodzowny dla każdego organizmu od wielu pokoleń był znany i wykorzystywany przez medycynę ludową. Wywary z ziół niesuszonych o dużej zawartości krzemu były stosowane do leczenia różnych stanów zapalnych, trądziku różowatego, schorzeń skóry, grzybic, łupieżu, kruchości paznokci, wypadania włosów i innych. Podstawową bazą chemiczną wszystkich „kosmetyków krzemowych” jest KWAS ORTOKRZEMOWY – H4SiO4nH2O. KRZEM usuwa z komórek toksyczne substancje, poprawia kondycję tkanki łącznej, wzmacnia zdolność obronną organizmu przeciw zakażeniom, zwiększa wytrzymałość tkanki kostnej, zapobiega przedwczesnemu starzeniu się całego organizmu człowieka, usuwa podrażnienia i stany zapalne na skórze, szczególnie w okolicach szyi i ust, poprawia wygląd skóry, zapobiega przedwczesnemu zwiotczeniu skóry, usuwa wszelkie stany zapalne spowodowane niedoborem kwasu krzemowego, ogranicza wypadanie włosów i przyspiesza ich wzrost, zwiększa wytrzymałość paznokci i wpływa na ich wzrost. Od niedawna nie trzeba robić wywarów, bo pojawiły się kosmetyki krzemowe opracowane przez profesora Wacława Tuszyńskiego a produkowane przez firmę „LIMBA” Kosmetyki te są zupełnie inne. Nie zawierają hormonów ani żadnych zbędnych chemikaliów. Są rewelacyjnie dobre. Ich zastosowanie jest bezpiecznie, nie ma przeciwwskazań przy ich użyciu. Nie powodują uczuleń i mogą być stosowane przez alergików. NIE SĄ TESTOWANE NA ZWIERZĘTACH. Kosmetyki te działają odmiennie niż dotychczas znane. Nie wnoszą do organizmu zbędnych substancji, natomiast usuwają z komórek złogi i substancje toksyczne. Otwierają drogę do dyfuzji tlenu, – przez co regenerują skórę. Zwiększają komfort życia, dając uczucie poprawy zdrowia i dobrego samopoczucia, usuwają wady związane z wiekiem. Powodują wygładzenie i wyczyszczenie skóry, uwydatniają jej delikatność, naturalność i piękno. Wszystkie wyroby są przebadane dermatologicznie i mają atesty. Skład: Water, orto-silicic acid, disodium lauerth sulfosuccinate, carbomer, collagen, preservatiwe, parfum, E211 Sposób użycia: UWAGA! PRZED UŻYCIEM WSTRZĄŚNIJ! Na wilgotne ciało nanieś niewielką ilość mydła. Dokładnie umyj każdą część ciała. Spłucz pod ciepłą wodą. Do codziennego stosowania.
Mydło naturalne organiczne KAWA ARABSKA I CYNAMON 90g

10,43 zł 9,91 zł


Mydło naturalne organiczne KAWA ARABSKA I CYNAMON 90g Naturalne mydło organiczne, na bazie czarnego mydła afrykańskiego. W dobie wszechobecnych, tylko pozornie pielęgnujących detergentów, stanowi idealną, pochodzącą w 100% wprost z natury alternatywę. Posiada specyficzną, dość twardą konsystencję, delikatnie się pieni i pozostawia skórę miękką i lekko natłuszczoną. Nieskomplikowana, pozbawiona składników chemicznych formuła, delikatnie oczyszcza skórę nie podrażniając jej i nie wysuszając. Pobudzający zapach świeżej, arabskiej kawy i ostra, korzenna nuta chińskiego cynamonu, pomogą Ci rozpocząć dzień pozytywnie i przeżyć go na najwyższych obrotach! Drobne, pilingujące drobinki, zadbają o Twoją skórę, pozostawiając ją gładką i odświeżoną. Działanie: Oczyszczające, eksfoliujące, antybakteryjne, rozgrzewające, cyrkulujące, dezodoryzujące. Typ skóry: Każdy typ skóry, powyżej 3 roku życia Sposób użycia: Zwilżonymi dłońmi nabieraj odrobinę mydła, stosuj na twarz, ciało i włosy, nadaje się także do zmiękczania skóry podczas golenia. Unikaj kontaktu z oczami.
Mydło naturalne organiczne MIĘTA ZIELONA I MIĘTA PIEPRZOWA 90g

14,62 zł 9,90 zł


Mydło naturalne organiczne MIĘTA ZIELONA I MIĘTA PIEPRZOWA 90g Naturalne mydło organiczne, na bazie czarnego mydła afrykańskiego. W dobie wszechobecnych, tylko pozornie pielęgnujących detergentów, stanowi idealną, pochodzącą w 100% wprost z natury alternatywę. Posiada specyficzną, dość twardą konsystencję, delikatnie się pieni i pozostawia skórę miękką i lekko natłuszczoną. Nieskomplikowana, pozbawiona składników chemicznych formuła, delikatnie oczyszcza skórę nie podrażniając jej i nie wysuszając. Połączenie masła shea z ekstraktem z mięty zielonej i pieprzowej, zaowocowało powstaniem tego odświeżającego, chłodzącego mydełka. Jest przeznaczone do cery suchej i normalne, a najlepiej sprawdza się podczas upałów, kiedy zapewnia porcję nowej, chłodnej energii. Działanie: Oczyszcza, chłodzi, odświeża Typ skóry: Normalna, sucha Sposób użycia: Zwilżonymi dłońmi nabieraj odrobinę mydła, stosuj na twarz, ciało i włosy, nadaje się także do zmiękczania skóry podczas golenia. Unikaj kontaktu z oczami.

Promocje

Uwaga!!!
Ten produkt jest zapowiedzią. Realizacja Twojego zamówienia ulegnie przez to wydłużeniu do czasu premiery tej pozycji. Czy chcesz dodać ten produkt do koszyka?
TAK
NIE
Oczekiwanie na odpowiedź
Dodano produkt do koszyka
Kontynuuj zakupy
Przejdź do koszyka