Dobre Książki

Nano. Panowanie Umysłu nad Materią

39,90 zł 30,52 zł


Nano. Panowanie Umysłu nad Materią Rav Berg w swojej rewolucyjnej książce imponująco łączy Kabbalah z dzisiejszą Nanotechnologią. Poza kodem genetycznym, klucz do kształtowania życia takim, jakiego chcemy, znajduje się w budowie naszych własnych atomów. Książka „Nano - Panowanie Umysłu nad Materią" została opisana jako jedna z najlepszych książek naukowych o kabbalah i arcydzieło Rava Berga, głównie ze względu na to, iż w niezwykły sposób pokazuje jak kabaliści żyjący tysiące lat temu, wiedzieli już o rzeczach, które nasza współczesna nauka odkryła dopiero w poprzednim stuleciu. Rewolucyjna książka Odkryj największe objawienie Rav Berga: tajemnice lepszego zdrowia, relacji i kariery. Dowiedz się, jak osiągnąć nieśmiertelność poprzez opanowanie i ukierunkowanie Twojej energii wykorzystując Nanotechnologię.  
Astrologia kabalistyczna

37,00 zł 28,30 zł

Artykuł chwilowo niedostępny

W sprzeczności z astrologią konwencjonalną, która twierdzi, że całe nasze życie jest zakodowane w niebiosach, astrologia kabalistyczna jest zdania, że człowiek przychodzi na świat dokładnie w tej chwili, która najbardziej sprzyja jego indywidualnym potrzebom. Dzieje się tak dlatego, aby mógł on wykorzystywać swoją wolną wolę. Kabbalah dowodzi, że nie mamy jednej, odgórnie narzuconej drogi, a nasza przyszłość zależy od tego, którą z alternatyw na danym etapie życia wybierzemy. Wychodząc z założenia, że jesteśmy kowalami swojego losu, decydujemy nie tylko o tym wszystkim, co przeżywamy, ale również o tym, co nas czeka. 
Słodka zemsta

34,90 zł 27,74 zł

Artykuł chwilowo niedostępny

Na 25-leciu matury spotykają się trzy przyjaciółki z dawnych lat: Evi, która porzuciła karierę dla rodziny i odnalazła szczęście w domowej kuchni, Beatrice, wysokiej klasy specjalistka od marketingu oraz Katharina, dawna prymuska, piastująca stanowisko sekretarza stanu w gabinecie ministra do spraw rodziny i wiodąca radosne życie singielki. Na zakończenie mocno zakrapianego wieczoru wychodzi na jaw smutna prawda: wszystkie trzy zostały w ten czy inny sposób skrzywdzone przez mężczyzn. Bohaterki odnawiają przyjaźń z lat szkolnych i, mając już serdecznie dosyć podłego traktowania przez swoich facetów, postanawiają dać im porządną nauczkę.
Zdarzyła się miłość

32,00 zł 25,44 zł


Podnosząca na duchu opowieść o parze dojrzałych, świadomych siebie ludzi, zagubionej nastolatce i wielkim pragnieniu miłości.Nawet w dniu ślubu John i Irene przeczuwali, że może się on okazać błędem. Osiemnaście lat później są już po rozwodzie, mieszkają daleko od siebie i układają sobie życie z nowymi partnerami. Z pozoru nic ich nie łączy, za wyjątkiem córki, najważniejszej osoby w ich życiu. Jednak Sadie, przytłoczona miłością Irene i rozczarowana brakiem ojcowskiego zaangażowania ze strony Johna, coraz bardziej oddala się od rodziców. Gdy pewnego dnia wybiera się na wycieczkę w góry i znika bez śladu, Irene w panice zwraca się o pomoc do Johna. Wspólnie spędzony czas przywołuje wspomnienia. Ale czy rodzinna tragedia wystarczy, żeby do siebie wrócić? I czy każdy związek zasługuje na drugą szansę?
Uwolnij się od manipulacji

15,00 zł 13,42 zł


Żyjemy w epoce przepływu informacji, w której znaczenie komunikatywności jest podkreślane na każdym kroku. Rozwijamy technologie przetwarzania i analizowania danych na poziomie nigdy dotąd nie znanym. Błędy lub celowe przekłamania w wynikach tych procesów mogą zdarzać się bardzo łatwo – i zdarzają się, o czym media (same będące źródłem największych manipulacji) donoszą każdego dnia. Coraz bardziej tracimy zdolność rozpozna-wania granicy dzielącej rzeczywistość od sytuacji fabrykowanych dla uzyskania korzyści kosztem innych, nieświadomych osób. Wiek XXI nie jest tylko erą informacji czy globalizacji. Żyjemy w świecie, którego szczytowym osiągnięciem stało się oszukiwanie, kłamanie, wprowadzanie w błąd, ukrywanie informacji albo ich wypaczanie. Oszukujemy już nie tylko innych ludzi, ale nawet samych siebie. Całe to zjawisko jest coraz powszechniej akceptowane społecznie. Tak niewiele dzieli nas od największej katastrofy w dziejach ludzkości – braku rzetelnego autentycznego kontaktu i szczerego porozumienia z innym człowiekiem. Obudź się z tego snu, jeszcze jest taka możliwość. Czasu tak niewiele...  Uwolnij się od manipulacji Spis treści:   Kilka słów o nas To, co jest -jest Nie możesz być kimś innym niż jesteś Powszechność manipulacji   Co to jest manipulacja? Co jest najważniejsze w manipulacji? Lepiej zapobiegać Zamieszanie Potrzebujesz wiedzieć Nikt nie jest całkowicie odporny Zajmij sic swoim życiem Twoje życie - Twoje warunki Granice manipulacji Autorytet Zmiany życiowe W manipulacji biorą udział dwie osoby Manipulacja szkodzi zdrowiu Manipulacja działa Warsztat manipulatora Nie dopuść do manipulacji Dobieraj sobie otoczenie Czego chcesz?
Barnim Ogień

35,00 zł 27,82 zł


Wśród położonych z dala od cywilizacji wzgórz płonie wieś, a jej mieszkańcy giną w niepokojących okolicznościach. Barnim i jego spotkani na szlaku towarzysze postanawiają zaangażować się w wyjaśnienie zagadki. Pasmo zdarzeń niesie ich przez górskie uroczyska, opuszczone ruiny, miejsca zapomnianych i nadal żywych kultów, by znaleźć swój finał w największej osadzie w okolicy.
Możesz zmienić wszystko Kabbalah

38,00 zł 29,07 zł


Postępowy przewodnik po życiu codziennym, który rozbudza świadomość i stymuluje zmiany osobiste oraz globalne. Badając tak trudne tematy, jak polityka, religia, środowisko i gospodarka, Yehuda Berg pokazuje, w jaki sposób możemy zmienić wszystko na świecie, bez względu na to, jak beznadziejna może wydawać się nasza sytuacja. Wymaga to jedynie zmiany nastawienia.
Odrodzenie

52,40 zł 39,03 zł

Artykuł chwilowo niedostępny

Seyonne przeżył szesnaście lat w niewoli, a odzyskał życie tylko po to, by znów je utracić i niepodważalnie udowodnić istnienie bogów. Teraz, wygnany ze swojej ojczyzny, musi stawić czoła demonowi mieszkającemu w jego duszy. Tymczasem ród Hamrasch poprzysiągł zniszczyć księcia Aleksandra i każdego, kto udzieli mu schronienia. W cesarstwie grasują skrytobójcy. A kiedy Seyonne przekracza granicę świata, by w końcu zmierzyć się z nawiedzającymi go snami, odkrywa coś niezmiernie przerażającego i intrygującego. Wkrótce stanie się kimś, kogo się obawiał. Ostatnia część trylogii Rai Kirah, kontynuacja "Przeobrażenia" i "objawienia"
Jak czytać OSHO

15,00 zł 13,42 zł

Artykuł chwilowo niedostępny

Osho wygłaszał wykłady dzień w dzień przez prawie ćwierć wieku. Cały ten materiał został zarejestrowany na nośnikach audio i video. Obecnie trwają prace nad spisaniem całości tego materiału dla przyszłych pokoleń poszukujących. Każdy z jego wykładów można czytać w oderwaniu od reszty nauczania. Znajomość kontekstu konkretnych wypowiedzi jest jednak lepszym podejściem. Widać ją w całej serii wykładów na dany temat. Największy pożytek poszukującemu daje zapoznanie się z większą liczbą wykładów, najlepiej na przestrzeni wielu lat. Wtedy dopiero widać geniusz Osho jako niezwykłego mówcy, w pełni świadomego swej roli duchowego mistrza, czy przyjaciela dla tych, którzy w poszukiwaniach przyszli właśnie do niego. Niniejsza publikacja jest właśnie taką przekrojową próbą podsumowania pracy Osho. Wyjaśnionych tu zostało wiele spraw niezrozumiałych bez znajomości wewnętrznych aspektów medytowania z Osho. Omówiono też kilka kwestii, które były swego czasu medialnymi sensacyjkami, ale po zapoznaniu się z tym tekstem okazują się być jedynie pewną formą pracy oświeconego mistrza z osobami szukającymi inspiracji na duchowej ścieżce.  
Otwarcie trzeciego oka

15,00 zł 13,42 zł


Koncepcja trzeciego oka od dawna przyciąga uwagę poszukujących. Kojarzona z jasnowidzeniem i innymi mocami „nad"-ludzkimi, od zawsze budziła z jednej strony nadzieje i ambicje, z drugiej zaś lęk przed niewiadomą. Dodatkowo, wciąż jest podsycana sensacyjkami mistycznych opowieści z krajów, których wielu ludzi nawet nie potrafi wskazać na mapie świata. Efektem tych tendencji jest wypaczenie przesiania trzeciego oka w życiu człowieka. W środowiskach szczerze zajmujących się rozwojem duchowym, trzecie oko jest jedynie jednym z etapów odkrywania własnej świadomości. Na Zachodzie, w najgorszym razie stało się ono synonimem taniej mistyfikacji, w najlepszym zaś jest niejasną metaforą, której filozofowie różnych maści przypisują (albo dopisują) teorie pasujące do ich własnych wyobrażeń. Trzecie oko stało się obietnicą czynienia rzeczy z pogranicza fantazji i marzeń. A już na pewno zapewniających takie moce, jakich sąsiad na pewno nie ma. I których medytujący w innych nurtach rozwoju wewnętrznego na pewno nie dostąpią. Ego uwielbia rzeczy wyjątkowe, niezwykłe, niespotykane. Najlepiej jeszcze, by były one nieosiągalne. W ostateczności mogą one być dostępne tylko wybitnym, wyjątkowym ludziom. Z braku takowych, niezwykłości niogą nawet być w zasięgu przeciętnego człowieka, ale tylko pod warunkiem czynienia nadludzkich starań. Dla leniwych pozostaje ostatnia furtka, tak zwane dobre uczynki z poprzednich żywotów, dobrym wyjaśnieniem może też być obdarzenie wyjątkową łaską. Jak by nie patrzeć na teorie trzeciego oka, jego otwierania, przebudzania, uaktywniania, czy innego ingerowania w jego naturalne funkcjonowanie, zamieszanie wokół tematu jest spore. - wprrowadzenie do książki  Otwarcie trzeciego oka Spis treści:   Wprowadzenie Siedem czakr Definicja Siedem czakr Funkcje siedmiu ośrodków świadomości Indywidualność Od czego zacząć Ego i dualizm Integralność – jedność Oczyszczenie umysłu Działanie a wysiłek w praktykach duchowych Trzecie oko Energetyczny model świadomości świata Postrzeganie zmysłami Postrzeganie i działanie intuicyjne Poszerzenie świadomości Zerwanie ciągłości Moc sprawcza i twórcza Świadek Ośrodek „władzy” Uczeń i mistrz Serce a umysł Gdzie znajduje się trzecie oko Medytacje naturalne Jak przebudzić trzecie oko Negatywne zachowania Odpowiedzialność Prawo karmy Techniki przebudzenia trzeciego oka
Bóg używa szminki Kabbalah dla kobiet

37,00 zł 28,30 zł


Bóg używa szminki W książce Bóg używa szminki, kabalistka i popularna nauczycielka Kabbalah Karen Berg zabiera kobiety w historyczną podróż, odkrywając ich wyjątkową duchową rolę w świecie. W niniejszym dziele czytelniczki poznają cel swego istnienia i dowiedzą się, jak połączenie ze Światłem Stwórcy może gruntownie odmienić ich związki z dziećmi, mężami, przyjaciółmi i bratnimi duszami. Książka pomoże wam zrozumieć, jak otrzymać w boskim darze dobre dzieci, czemu niektóre z nich mają problemy z rodzicami i dlaczego kobiety mogą uporczywie trwać w związkach pełnych przemocy. Poznacie też , skąd bierze się szczęście i czemu nie wszyscy go doświadczają. Pierwszy duchowy przewodnik Ten pierwszy przewodnik po duchowym wszechświecie wyjaśnia, jaki jest prawdziwy cel życia człowieka. Bóg używa szminki otwiera dyskusję - pozbawioną barier religijnych i światopoglądowych - nad tym jak kierować swoim życiem, aby być szczęśliwym. Publikacja wskazuje źródło szczęścia i informuje, dlaczego nie wszyscy go doświadczają. Książka pozwala dostrzec i zrozumieć, że każdy z nas nosi w sobie pierwiastek boski, element „siły wyższej”. To publikacja dla osób, które szukają odpowiedzi na najbardziej fundamentalne pytania, chcą wiedzieć więcej o duchowym rozwoju człowieka. Kabbalah znaczy otrzymywać Kabbalah znaczy otrzymywać i czytelnicy otrzymują obszerną dawkę informacji o tym prądzie naukowym. Mająca ponad cztery tysiące lat tradycja mistyczna mówi o związkach pomiędzy duszą a ciałem, między tym, co ulotne, nienamacalne a elementami materialnymi. Zasady, odkryte przed wiekami, są uniwersalne i odnoszą się zarówno do działań w skali mikro, jak i makro. Każdy element wszechświata - jak pokazuje Karen Berg - podlega prawom zapisanym w Kabbalah, czyli siłom duchowym i ich reakcjom w świecie materialnym.  
Ludzie szukają szczęścia i umierają ze śmiechu

30,98 zł 24,63 zł

Artykuł chwilowo niedostępny

Vera (po 30-tce) spotyka PITA (po 20-tce), który marzy o tym, by pewnego dnia wysadzić w powietrze stację benzynową...
Moc Kabbalah

35,00 zł 27,82 zł


Mądrość Kabbalah miała wpływ na wielu czołowych filozofów, naukowców, przywódców duchowych i religijnych. Jednak do czasów obecnych mądrość ta była ukryta głównie w starożytnych tekstach i dostępna jedynie mędrcom, którzy wiedzieli, gdzie jej szukać. Obecnie po wielu stuleciach moc Kabbalah obecna jest na stronach tej książki. Mamy tu pełną i prosta ścieżkę oraz opis działań, które możemy podjąć, aby żyć tak jak pragniemy i jak na to zasługujemy.
Czerwona nitka

15,00 zł 13,42 zł


Odkryj starożytną technologię, która kryje się za niezwykle popularną czerwoną nicią, najbardziej znanym narzędziem mądrości Kabbalah - Yehuda Berg, autor międzynarodowego bestsellera, książki "72 Imiona Boga Technologia dla Duszy", kontynuuje odkrywanie tej najstarszej i najpotężniejszej mądrości na kartach swojej nowej książki "Czerwona Nitka Potęga Ochrony". Poznaj antidotum na negatywne skutki "Złego Oka" w tej drugiej książce z serii Technologia Duszy. Odkryj prawdziwą moc kryjącą się za czerwoną nitką i poznaj powody, dla których miliony osób nie wychodzą bez niej z domu.
72 imiona Boga

59,00 zł 43,95 zł


72 Imiona Boga nie są imionami w zwykłym tego słowa znaczeniu. Nie mają nic wspólnego z podpisem na kopercie czy na odwrocie karty kredytowej. Wyobrażają raczej podłączenie do ogromnego duchowego prądu, płynącego przez życiową rzeczywistość. Kiedy wykorzystasz źródła mocy zawarte w trzech literach każdego Imienia Boga i odpowiednio je połączysz, posiądziesz zdolność kontrolowania i pozytywnego zmieniania świata. Po raz pierwszy w jednej książce Rabbi Berg wyjaśnia, jak tego dokonać, ilustruje Imiona i tłumaczy, jak uczynić je podstawowym narzędziem dobrego fizycznego i emocjonalnego samopoczucia. W prosty i zwięzły, a zarazem atrakcyjny i nowoczesny sposób objeśnia też ich zastosowanie. Nie potrzeba już doraźnie zmieniać przeszłości. Możemy sobie pomóc dzięki 72 Imionom Boga! To podstawowy lek na wszelkie bolączki, działający na poziomie
Miłość i związki według Kabbalah

35,00 zł 27,82 zł

Artykuł chwilowo niedostępny

Jeśli wciąż bezskutecznie poszukujesz swojej bratniej duszy, to może czas spróbować nowego rozwiązania. Dowiesz się, w jaki sposób Uniwersalne Prawa działają na twoją korzyść, a kiedy zaczniesz je rozumieć, rozpoznasz potencjał kochania i dzielenia się, jaki każdy z nas posiada.
WikiLeaks od środka

34,90 zł 27,74 zł

Artykuł chwilowo niedostępny

Ujawniane przez WikiLeaks informacje każą światu wstrzymywać oddech. Kto jednak stoi za tą organizacją, która skłoniła Pentagon do powołania liczącej 120 osób grupy specjalnej? Jak wygląda centrala WikiLeaks? Daniel Domscheit-Berg zabiera nas do środka WikiLeaks. Ramię w ramię z Julianem Assange’em rozbudowywał tę platformę internetową. Młody Niemiec jest człowiekiem, który poza dyskusyjnym założycielem projektu ujawniania tajemnic, wie o nim najwięcej. Niniejsza książka ujawnia nieznane dotychczas kulisy przecieków – dotyczących organizacji scjentologicznej, Parady Miłości w Duisburgu i amerykańskich depesz dyplomatycznych. Domscheit-Berg opowiada o pierwszym spotkani z Assange’em w grudniu 2007 roku, wspólnych podróżach po świecie i opisuje sposób działania WikiLeaks. Po raz pierwszy ujawnia konflikty wokół sposobów, w jaki powinna dalej działać organizacja, oraz dyktatorskie zapędy Assange’a. Od odejścia Domscheita-Berga i innych ważnych osób z WikiLeaks we wrześniu 2010 roku Julian Assange jest jedynym panem tego potężnego instrumentu. Niniejsza książka jest fascynującym demaskatorskim reportażem, pełnym nieznanych faktów i równocześnie szkicuje intymny portret Juliana Assange’a.
Cholesterol pod kontrolą RM

19,90 zł 17,81 zł

Artykuł chwilowo niedostępny

Uwaga na cholesterol albo Cholesterol zagrożeniem dla organizmu - od dawna towarzyszą nam takie hasła. Jest wiele skutecznych lekarstw i innych preparatów, które obinżają poziom cholesterolu we krwi. Możemy też w inny sposób pozytywnie oddziaływać na wartości cholesterolu bez stosowania lekarstw. Co pomaga trwale obniżyć jego poziom? Zdrowa dieta i właściwy sposób życia pozwolą nam zmniejszyć ryzyko chorób serca i naczyń krwionośnych.
Wysoki cholesterol. Przyczyny, leczenie...

39,90 zł 30,52 zł

Artykuł chwilowo niedostępny

?Uwaga na cholesterol!? albo ?Cholesterol zagrożeniem dla organizmu!? ?od dawna towarzyszą nam takie hasła. Jest wiele skutecznych lekarstw i innych preparatów, które obniżają poziom cholesterolu we krwi. Możemy też w inny sposób pozytywnie oddziaływać na wartości cholesterolu bez stosowania lekarstw. Co pomaga trwale obniżyć poziom cholesterolu? Zdrowa dieta i właściwy sposób życia pomogą nam zmniejszyć ryzyko chorób serca i naczyń krwionośnych. Co jeść, żeby skutecznie i w naturalny sposób doprowadzić cholesterol do normy? W tym poradniku możemy znaleźć odpowiedzi na te i inne pytania. W książce znajdziesz: Informacje, co to jest dobry cholesterol HDL i jak walczyć ze złym cholesterolem LDL . Czynniki obniżające poziom cholesterolu, dzięki którym uregulujesz swój poziom cholesterolu i poprawisz jakość życia. Program, jak wspomagać mechanizmy metabolizmu cholesterolu, który umożliwia powrót do zdrowego życia. Opis produktów spożywczych i substancji czynnych skutecznych w obniżaniu poziomu cholesterolu. Wskazówki, w jaki sposób zwiększyć swoją aktywność fizyczną. Tabele produktów bogatych w składniki odżywcze. Przepisy na smaczne dania z niską zawartością tłuszczu? śniadania, obiady, desery i kolacje ? ale też wyjątkowe przekąski i przegryzki oraz dania wegeteriańskie. Wyposażeni w tę wiedzę będziemy mogli zacząć żyć zdrowo.
  • Poprzednia

  • Następna

Promocje

Uwaga!!!
Ten produkt jest zapowiedzią. Realizacja Twojego zamówienia ulegnie przez to wydłużeniu do czasu premiery tej pozycji. Czy chcesz dodać ten produkt do koszyka?
TAK
NIE
Oczekiwanie na odpowiedź
Dodano produkt do koszyka
Kontynuuj zakupy
Przejdź do koszyka